- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
GIGABYTE case GB-C201P, Mid tower, 2xUSB 3.0, 3x 120mm ARGB Fan, černá
Kód: 1706160Prodejní číslo: GB-C201PPopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
GIGABYTE case GB-C201P, Mid tower, 2xUSB 3.0, 3x 120mm ARGB Fan, černá
Gigabyte C201 Panoramic
- Optimalizovaný design proudění vzduchu
- Boční panel z tvrzeného skla plné velikosti
- Dva porty USB 3.0 na předním vstupu/výstupu
- Podporuje chladiče do 360 mm
- Odnímatelné prachové filtry
- Obsahuje 3 ventilátory ARGB.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 2.5" Pozice | 1x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 2x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 5x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3.0 | 2x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Boční část | Až 240 mm |
| Vrchní část | Až 360 mm |
| Zadní část | Až 140 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Boční část | 2x 120 mm |
| Vrchní část | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Spodní část | 3x 120 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm; 1x 140 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 190 mm |
| Maximální délka GPU | 410 mm |
| Maximální délka zdroje | 250 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | Nahoře, Dole, Na boku |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 431 x 242 x 430 mm |
| Váha | 6.45 kg |
Co je v krabici
3x 120mm ARGB Fan
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 1 |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 1 |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Diskuze k produktu GIGABYTE case GB-C201P, Mid tower, 2xUSB 3.0, 3x 120mm ARGB Fan, černá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu GIGABYTE case GB-C201P, Mid tower, 2xUSB 3.0, 3x 120mm ARGB Fan, černá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
GIGABYTE case GB-C201P, Mid tower, 2xUSB 3.0, 3x 120mm ARGB Fan, černáProvedení skříně:Midi Tower; Výkon zdroje (W):0; Barva skříně:Černá; Počet pozic 3.5" (HDD):2; Počet pozic 2.5" (SSD):1; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel, Průhledná bočnice.
1 499 Kč

















