- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
GENIUS klávesnice Slimstar M200/ Drátová/ USB/ černá/ CZ+SK layout
Kód: 1561244Prodejní číslo: 31310019403Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
GENIUS klávesnice Slimstar M200/ Drátová/ USB/ černá/ CZ+SK layout
Genius Slimstar M200
Drátová klávesnice navržena tak, aby uživateli poskytla maximální komfort při každodenní práci. Tiché, nízkoprofilové klávesy poskytují efektivní a pohodlné psaní. Připojení k počítači je realizováno skrze USB port.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
| Ovládání | |
| Numerická klávesnice | ano |
| Podsvícení klávesnice | ne |
| Multimediální klávesy | ne |
| Mechanické klávesy | ne |
| Typ kláves | nízkoprofilové |
| Enter | jednořádkový |
| Backspace | široký |
| Levý Shift | široký |
| Lokalizace | Česká republika, Slovensko |
| Vstupy a výstupy | |
| Bezdrátové připojení | ne |
| Drátové připojení | ano |
| USB Hub | ne |
| Rozhraní | USB |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva | černá |
| Rozměry | 441,5 x 127,7 x 25,25 mm |
| Délka kabelu | 1.5 m |
| Hmotnost | 508 g |
.
Parametry produktu
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Typ klávesnice | Membránová |
| Rozhraní klávesnice | Drátová USB |
Parametry produktu
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Typ klávesnice | Membránová |
| Rozhraní klávesnice | Drátová USB |
Diskuze k produktu GENIUS klávesnice Slimstar M200/ Drátová/ USB/ černá/ CZ+SK layout
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu GENIUS klávesnice Slimstar M200/ Drátová/ USB/ černá/ CZ+SK layout
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
GENIUS klávesnice Slimstar M200/ Drátová/ USB/ černá/ CZ+SK layoutTyp klávesnice:Membránová; Rozhraní klávesnice:Drátová USB; Lokalizace klávesnice:CZ/SK.
281 Kč
HyperX Alloy Rise Top Plate - horní deska, modráPro nadšence do klávesnic, kteří hledají nový vzhled klávesnice, ale současně nechtějí kupovat novou nebo instalovat spoustu dalších kláves, máme k dispozici naše horní desky HyperX Alloy Rise. Tyto magnetické horní desky se dodávají v jasných, zářivých barvách a stačí je jednoduše zacvaknout bez nutnosti použít další nářadí. Každá horní deska Alloy Rise se dodává také s odpovídajícím otočným knoflíkem, takže není potřeba dokupovat samostatné příslušenství pro zajištění jednotného vzhledu klávesnice. Jedná se o dokonalý způsob, jak nechat klávesnici vyniknout..
1 348 Kč
Logitech Bluetooth Keyboard Folio Keys-To-Go, UK - International, Classic Blue, AppleRozhraní klávesnice:Bezdrátová; Lokalizace klávesnice:EN.
1 768 Kč















