- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
GENIUS Klávesnice KB-123, membránová, USB, CZ+SK layout, Copilot klávesa, Předložka, černá
Kód: 1561641Prodejní číslo: 31300021403Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
GENIUS Klávesnice KB-123, membránová, USB, CZ+SK layout, Copilot klávesa, Předložka, černá
Genius KB-123
Drátová plnohodnotná klávesnice KB-123 nabízí pohodlné psaní díky opěrce zápěstí a praktické klávesové zkratky pro úpravy, multimédia i AI Copilot. Je odolná proti polití, obsahuje tlačítko Copilot pro rychlý přístup k AI funkcím a připravena k okamžitému použití díky USB plug and play.

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché klávesy | Ne |
| Software | Ne |
| Klávesy | |
| Technologie kláves | Membránové |
| Velikost klávesnice | 100% |
| Numerická klávesnice | Ano |
| Multimediální klávesy | Ne |
| Programovatelné klávesy | Ne |
| Připojení | |
| Typ připojení | Drátové |
| Bezdrátové RF 2.4GHz | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| Verze USB | 2.0 |
| Délka kabelu | 150 cm |
| Kompatibilita | |
| Operační systém | Windows, MacOS |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 444,6 x 26,7 x 197,8 mm |
| Váha | 511 g |
Parametry produktu
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Lokalizace klávesnice | SK |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Typ klávesnice | Membránová |
| Rozhraní klávesnice | Drátová USB |
Parametry produktu
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Lokalizace klávesnice | SK |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Typ klávesnice | Membránová |
| Rozhraní klávesnice | Drátová USB |
Diskuze k produktu GENIUS Klávesnice KB-123, membránová, USB, CZ+SK layout, Copilot klávesa, Předložka, černá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu GENIUS Klávesnice KB-123, membránová, USB, CZ+SK layout, Copilot klávesa, Předložka, černá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
GENIUS Klávesnice KB-123, membránová, USB, CZ+SK layout, Copilot klávesa, Předložka, černáTyp klávesnice:Membránová; Rozhraní klávesnice:Drátová USB; Lokalizace klávesnice:CZ, CZ/SK, SK.
295 Kč
















