- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
GENIUS gamepad GX Gaming GX-19UV/ drátový/ USB/ duální vibrace/ pro PC, PS3 a PS4
Kód: 1561637Prodejní číslo: 31610003400Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
GENIUS gamepad GX Gaming GX-19UV/ drátový/ USB/ duální vibrace/ pro PC, PS3 a PS4
Genius GX Gaming GX-19UV
Herní ovladač Genius GX-19UV pro PC a konzole PlayStation 4 a 3 nabízí skvělý zážitek z hraní díky dvěma vibračním motorům, které zajišťují realistické vibrační efekty. Ovladač je vybaven čtyřsměrným D-padem, čtyřmi tlačítky zkratek a funkcí turbo střelby pro rychlejší akce ve hrách. Dva přesné mini joysticky umožňují plynulé ovládání a pohodlný úchop zajišťuje komfort i při delším hraní. Součástí je také 1,8 metru dlouhý kabel, který poskytuje dostatek volnosti při používání.

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Typ připojení | Drátově USB |
| Délka kabelu | 180 cm |
| Podpora pro | PS3, PS4, PC (Windows 8/10/11 nebo vyšší) |
| Vibrace | Ano |
| Počet tlačítek | 19 |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 160,5 x 107,8 x 57,9 mm |
| Váha | 181 g |
Parametry produktu
| Pro zařízení | PC |
| Typ příslušenství | Gamepady |
Parametry produktu
| Pro zařízení | PC |
| Typ příslušenství | Gamepady |
Diskuze k produktu GENIUS gamepad GX Gaming GX-19UV/ drátový/ USB/ duální vibrace/ pro PC, PS3 a PS4
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu GENIUS gamepad GX Gaming GX-19UV/ drátový/ USB/ duální vibrace/ pro PC, PS3 a PS4
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
GENIUS gamepad GX Gaming GX-19UV/ drátový/ USB/ duální vibrace/ pro PC, PS3 a PS4Pro zařízení:PC; Typ příslušenství:Gamepady.
432 Kč















