- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
GEMBIRD herní myš MUS-GU-02, G-laser, USB
Kód: 1561154Prodejní číslo: MUS-GU-02Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
GEMBIRD herní myš MUS-GU-02, G-laser, USB
GEMBIRD MUS-GU-02
- 6ti tlačítková myš se skrolovacím kolečkem
- Pokročilá technologie G-laser pro vysokou přesnost
- Tlačítko pro změnu DPI (800-2400)
- Další / předchozí tlačítek pro rychlejší prohlížení internetu
- Funguje na většině běžných povrchů
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
| Rozhraní | USB |
| Rozlišení | 800, 1200, 1600, 2400 DPI volitelné tlačítkem |
| Rychlost sledování | 50-250 mm/s |
| Rozměry | 118 x 66 x 38 mm |
| Délka kabelu | 1,8 m |
| Čistá hmotnost | 100 g |
.
Parametry produktu
| Druh myši | Optická |
| Specifikace myši | 4 a více tlačítek |
| Specifikace myši | S kolečkem |
| Rozhraní myši | Drátová USB |
Parametry produktu
| Druh myši | Optická |
| Specifikace myši | 4 a více tlačítek |
| Specifikace myši | S kolečkem |
| Rozhraní myši | Drátová USB |
Diskuze k produktu GEMBIRD herní myš MUS-GU-02, G-laser, USB
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu GEMBIRD herní myš MUS-GU-02, G-laser, USB
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
GEMBIRD herní myš MUS-GU-02, G-laser, USBRozhraní myši:Drátová USB; Druh myši:Optická; Specifikace myši:4 a více tlačítek, S kolečkem.
190 Kč
RAZER myš Basilisk V3, Gaming Mouse with Razer Chroma™ RGB, optickáRozhraní myši:Drátová USB; Druh myši:Optická; Specifikace myši:4 a více tlačítek, S kolečkem.
1 288 Kč















