- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
EUROCASE skříň MC X103 black, micro tower, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, 2x audio, bez zdroje
Kód: 522409Prodejní číslo: MC X103Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
EUROCASE skříň MC X103 black, micro tower, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, 2x audio, bez zdroje
Eurocase MC X103

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Micro Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | miniATX, microATX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 2x |
| 2.5" Pozice | 2x |
| 5.25" Pozice | 1x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3.0 | 1x |
| USB 2.0 | 2x |
| Podpora větráků | |
| Přední část | 1x 120mm |
| Boční část | 1x 120 mm |
| Zadní část | 1x 80mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 156 mm |
| Maximální délka GPU | 322 mm |
| Maximální velikost zdroje | standard ATX |
| Velikost a Váha | |
| Rozměry skříně | 199 x 358 x 371 mm |
| Hmotnost | 2,15 kg |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Mini Tower / micro ATX |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 5.25" | 1 |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 2 |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Mini Tower / micro ATX |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 5.25" | 1 |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 2 |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Diskuze k produktu EUROCASE skříň MC X103 black, micro tower, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, 2x audio, bez zdroje
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu EUROCASE skříň MC X103 black, micro tower, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, 2x audio, bez zdroje
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
EUROCASE skříň MC X103 black, micro tower, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, 2x audio, bez zdrojeProvedení skříně:Mini Tower / micro ATX; Barva skříně:Černá; Počet pozic 5.25":1; Počet pozic 3.5" (HDD):2; Počet pozic 2.5" (SSD):2; Vybavení PC skříně:Bez integrovaného zdroje, Přední Audio panel, Přední USB panel.
704 Kč
EUROCASE skříň ML M6-590B, Midi Tower, 2x USB 3.0, 2x audio, bez zdrojeProvedení skříně:Midi Tower; Barva skříně:Černá; Počet pozic 5.25":1; Počet pozic 3.5" (HDD):2; Počet pozic 2.5" (SSD):3; Bočnice:Plná; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel.
598 Kč
Doprava zdarma
NZXT skříň H7 Flow RGB edition / ATX / 3x 140 mm fan / USB-C / 2x USB / prosklená bočnice / mesh panel / RGB / černáProvedení skříně:Midi Tower; Barva skříně:Černá; Počet pozic 3.5" (HDD):2; Počet pozic 2.5" (SSD):4; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel, Průhledná bočnice.
4 438 Kč
Cooler Master case MasterBox 600, ATX, Průhledná bočnice, 3x 140mm ARGB Fan, 1x 120mm ARGB Fan, ARGB Hub, BíláProvedení skříně:Midi Tower; Výkon zdroje (W):0; Barva skříně:Bílé; Počet pozic 3.5" (HDD):2; Počet pozic 2.5" (SSD):2; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel, Průhledná bočnice.
2 078 Kč
NZXT skříň H9 Flow dvoukomorová ATX / 4x120mm fan / až 10xfan / perforovaný top / proskl. bočnice, front / černáProvedení skříně:Midi Tower; Barva skříně:Černá; Počet pozic 3.5" (HDD):2; Počet pozic 2.5" (SSD):6; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:bez podsvícení.
3 998 Kč


















