- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ENDORFY Klávesnice Omnis Pudding Blue, Mechanická, USB, ARGB, černá
Kód: 557815Prodejní číslo: EY5A031Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
ENDORFY Klávesnice Omnis Pudding Blue, Mechanická, USB, ARGB, černá
Endorfy Omnis Pudding Blue
Plnohodnotná mechanická klávesnice pro každého vášnivého hráče. Díky spínačům Kailh Blue nabízí výbornou odezvu a výdrž přes 50 milionů stisků. Konstrukce z hliníku vykazuje jen tu nejvyšší možnou odolnost a stabilitu. Špičkové pohodlí zajistí odnímatelná opěrka dlaní. Klávesy jsou RGB podsvícené a nabízí možnost vlastního nastavení. Klávesy jsou navíc také plně programovatelné, díky tomu lze klávesnici individualizovat přesně podle potřeb hráče a hrané hry. Klávesnice disponuje také otočným ovladačem hlasitosti. Samozřejmě nechybí ani funkce Anti-Ghosting a N-Key rollover. Připojení je realizováno skrze odnímatelný USB kabel.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
| Ovládání | |
| Numerická klávesnice | ano |
| Podsvícení klávesnice | ano |
| Multimediální klávesy | ne |
| Mechanické klávesy | ano |
| Typ kláves | klasické |
| Enter | jednořádkový |
| Backspace | široký |
| Levý Shift | široký |
| Lokalizace | Spojené státy americké |
| Vstupy a výstupy | |
| Bezdrátové připojení | ne |
| Drátové připojení | ano |
| USB Hub | ne |
| Rozhraní | USB |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva | černá |
| Rozměry | 453 x 210 x 45 mm |
| Délka kabelu | 1,8 m |
| Hmotnost | 1150 g |
| Barva podsvícení | RGB |
.
Parametry produktu
| Lokalizace klávesnice | EN |
| Typ klávesnice | Mechanická |
| Rozhraní klávesnice | Drátová USB |
| Výbava klávesnice | Podsvícené klávesy |
Parametry produktu
| Lokalizace klávesnice | EN |
| Typ klávesnice | Mechanická |
| Rozhraní klávesnice | Drátová USB |
| Výbava klávesnice | Podsvícené klávesy |
Diskuze k produktu ENDORFY Klávesnice Omnis Pudding Blue, Mechanická, USB, ARGB, černá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ENDORFY Klávesnice Omnis Pudding Blue, Mechanická, USB, ARGB, černá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
ENDORFY Klávesnice Omnis Pudding Blue, Mechanická, USB, ARGB, černáTyp klávesnice:Mechanická; Rozhraní klávesnice:Drátová USB; Lokalizace klávesnice:EN; Výbava klávesnice:Podsvícené klávesy.
1 968 Kč
ENDORFY Klávesnice Thock Compact Wireless Brown, Mechanická, Bezdrátová, ARGB, černáTyp klávesnice:Mechanická; Rozhraní klávesnice:Bezdrátová; Lokalizace klávesnice:EN; Výbava klávesnice:Podsvícené klávesy.
1 419 Kč
Doprava zdarma
HyperX Alloy Origins Mechanical Gaming Keyboard, HX Blue-USHyperX Alloy Origins je kompaktní, robustní klávesnice s vlastními mechanickými spínači HyperX, která poskytuje hráčům dokonalou kombinaci stylu, výkonu a spolehlivosti. Tyto klávesové spínače se pyšní působivým podsvícením s odkrytými LED diodami a rychlou odezvou i přesností díky dokonalé kombinaci aktivační síly a zdvihu. Alloy Origins má celohliníkové tělo, při zuřivém stisku kláves tak zůstává pevná a stabilní. Navíc disponuje nožičkami, které nabízí tři různé úrovně náklonu. Elegantní, kompaktní design uvolňuje místo pro pohyb myší a zahrnuje odpojitelný kabel USB-C pro snadné přenášení. Software HyperX NGENUITY ti umožní měnit podsvícení, vytvářet makra a nastavovat herní režim. Tento výkonný, intuitivní program ti pomůže nastavovat podsvícení jednotlivých kláves, vrstvit působivé světelné efekty a dále si personalizovat produkty kompatibilní se softwarem NGENUITY..
3 098 Kč
Logitech Bluetooth Keyboard Folio Keys-To-Go, UK - International, Classic Blue, AppleRozhraní klávesnice:Bezdrátová; Lokalizace klávesnice:EN.
1 768 Kč





















