- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ENDORFY Herní myš GEM Plus Wireless, Bezdrátová, ARGB, černá
Kód: 557928Prodejní číslo: EY6A013Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
ENDORFY Herní myš GEM Plus Wireless, Bezdrátová, ARGB, černá
Endorfy myš Gem plus Wireless
Je to podsvícené. Je to bezdrátové. Je to rychlé. GEM Plus Wireless je vždy připraven k pracovní akci.
Myš na první pohled zaujme ARGB osvětlením, a když se podíváte dovnitř, je ještě lepší. V lehkém (74 g) pouzdře jsme uzavřeli – mimo jiné – mikrospínače Kailh GM 8.0 a epický snímač PixArt PAW3395. Je to tak rychlé (až 26 000 DPI!), že vám doporučujeme připoutat se a zpomalit v zatáčkách.

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Software | Ano |
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| DPI | 400, 800, 1000, 1500, 2000, 3000 |
| Maximální DPI | 26 000 |
| Typ senzoru | Optický |
| Mikrospínače | KAILH GM 8.0 |
| Životnost mikrospínačů | 80 milión kliknutí |
| Ovládání | |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 6 |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové |
| USB | 2.0 |
| Délka kabelu | 1.6 m |
| Osvětlení | |
| Světla | Ano, ARGB |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 126 x 65.7 x 38.5 mm |
| Váha | 74 g |
Parametry produktu
| Druh myši | Optická |
| Specifikace myši | 4 a více tlačítek |
| Specifikace myši | S kolečkem |
| Rozhraní myši | Drátová USB |
Parametry produktu
| Druh myši | Optická |
| Specifikace myši | 4 a více tlačítek |
| Specifikace myši | S kolečkem |
| Rozhraní myši | Drátová USB |
Diskuze k produktu ENDORFY Herní myš GEM Plus Wireless, Bezdrátová, ARGB, černá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ENDORFY Herní myš GEM Plus Wireless, Bezdrátová, ARGB, černá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
ENDORFY Herní myš GEM Plus Wireless, Bezdrátová, ARGB, černáRozhraní myši:Drátová USB; Druh myši:Optická; Specifikace myši:4 a více tlačítek, S kolečkem.
1 128 Kč
ENDORFY Herní myš GEM, USB, ARGB, bíláRozhraní myši:Drátová USB; Druh myši:Optická; Specifikace myši:4 a více tlačítek, S kolečkem.
646 Kč
Logitech myš MX Anywhere 3S, růžová, EMEARozhraní myši:Drátová USB, Bezdrátová Bluetooth; Druh myši:Optická; Specifikace myši:4 a více tlačítek, S kolečkem.
2 098 Kč
ASUS myš ROG GLADIUS II CORE (P507), černáRozhraní myši:Drátová USB; Druh myši:Optická; Specifikace myši:4 a více tlačítek, S kolečkem.
1 409 Kč
A4tech FSTYLER optická kancelářská myš, USB-C+USB-A, černáRozhraní myši:Drátová USB; Druh myši:Optická; Specifikace myši:3 tlačítková.
314 Kč

















