- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ENDORFY Case Signum M30 Air, Průhledná bočnice, mATX, 3x120mm, černá
Kód: 558081Prodejní číslo: EY2A019Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
ENDORFY Case Signum M30 Air, Průhledná bočnice, mATX, 3x120mm, černá
ENDORFY Case Signum M30 Air
ENDORFY Signum M30 Air je kompaktní, ale velmi univerzální skříň microATX navržená pro vynikající proudění vzduchu a ochranu před prachem. Podporuje až sedm ventilátorů (včetně tří předinstalovaných tichých a výkonných ventilátorů Stratus 120 PWM), řešení kapalného chlazení a až čtyři disky. Moderní panel I/O s vysokorychlostním USB-C a boční panel z tvrzeného skla dodávají skříni elegantní, moderní vzhled.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Micro Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | microATX, mini-ITX, FlexATX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 2x |
| 2.5" Pozice | 2x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 4x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3. | 2x |
| USB-C 3. | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | 240 mm |
| Vrchní část | 240 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 2x 120 mm |
| Vrchní část | 2x 120 mm |
| Spodní část | 2x 120 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 159 mm |
| Maximální délka GPU | 354 mm |
| Maximální délka zdroje | 180 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | 3 |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 387 × 205 × 401 mm |
| Váha | 4.5 kg |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 2 |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 2 |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Diskuze k produktu ENDORFY Case Signum M30 Air, Průhledná bočnice, mATX, 3x120mm, černá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ENDORFY Case Signum M30 Air, Průhledná bočnice, mATX, 3x120mm, černá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
ENDORFY Case Signum M30 Air, Průhledná bočnice, mATX, 3x120mm, černáProvedení skříně:Midi Tower; Výkon zdroje (W):0; Barva skříně:Černá; Počet pozic 3.5" (HDD):2; Počet pozic 2.5" (SSD):2; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel, Průhledná bočnice.
1 758 Kč

































