- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ENDORFY Case Arx 700 ARGB, Průhledná bočnice, ATX, 4x140mm ARGB Fan, bílá
Kód: 558019Prodejní číslo: EY2A017Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
ENDORFY Case Arx 700 ARGB, Průhledná bočnice, ATX, 4x140mm ARGB Fan, bílá
Endorfy Arx 700 White ARGB
Arx 700 White ARGB je prostorná a vzdušná počítačová skříň, která se dokonale hodí pro výkonné sestavy - ať už herní, nebo profesionální. Skříň je vybavena rychlým portem USB-C a prostorem pro 8 ventilátorů, je kompatibilní se základními deskami ATX plné velikosti a podporuje chladiče o průměru až 360 mm. Její bílá barva a ARGB podsvícení okamžitě upoutají pozornost.
Arx 700 White ARGB je bílé šasi kompatibilní se základními deskami ATX a menšími deskami. Skříň je určena pro špičkové komponenty, podporuje chladiče o průměru až 360 mm a pojme až 8 ventilátorů - včetně 4 předinstalovaných jednotek Stratus 140 White PWM ARGB, které zajišťují tichý provoz a výkonné proudění vzduchu.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 2.5" Pozice | 6x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 1x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.0 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | Až 360 mm |
| Vrchní část | Až 360 mm |
| Zadní část | 120, 140 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 3x 140 mm; 3x 120 mm |
| Vrchní část | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Spodní část | 1x 120 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm; 1x 140 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 179 mm |
| Maximální délka GPU | 410 mm |
| Maximální délka zdroje | 340 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | Vepředu, Nahoře, Dole |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 486 x 228 x 472 mm |
Co je v krabici
4x Stratus 140 White PWM ARGB
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Bílé |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 1 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 6 |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Bílé |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 1 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 6 |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Diskuze k produktu ENDORFY Case Arx 700 ARGB, Průhledná bočnice, ATX, 4x140mm ARGB Fan, bílá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ENDORFY Case Arx 700 ARGB, Průhledná bočnice, ATX, 4x140mm ARGB Fan, bílá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Doprava zdarma
ENDORFY Case Arx 700 ARGB, Průhledná bočnice, ATX, 4x140mm ARGB Fan, bíláProvedení skříně:Midi Tower; Výkon zdroje (W):0; Barva skříně:Bílé; Počet pozic 3.5" (HDD):1; Počet pozic 2.5" (SSD):6; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel, Průhledná bočnice.
2 838 Kč






















