- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ENDORFY Case Arx 500 Core, Průhledná bočnice, ATX, 4x140mm Fan, černá
Kód: 558015Prodejní číslo: EY2A016Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
ENDORFY Case Arx 500 Core, Průhledná bočnice, ATX, 4x140mm Fan, černá
Endorfy Arx 500 Core
Arx 500 Core je prostorná a vzdušná počítačová skříň, která se dokonale hodí pro výkonné sestavy - ať už herní, nebo profesionální. Podporuje základní desky ATX plné velikosti a pojme chladiče o délce až 360 mm. Skříň je také vybavena prachovými filtry, rychlým portem USB-C a prostorem až pro 7 ventilátorů.
Vzdušná počítačová skříň Arx 500 Core je kompatibilní se základními deskami ATX, microATX a mini-ITX. Pojme ty nejúčinnější komponenty, včetně radiátorů o průměru až 360 mm a až 7 ventilátorů - včetně dvou předinstalovaných tichých ventilátorů Stratus 140 PWM, které zajišťují účinné chlazení. Jemně perforované přední a horní panely fungují jako filtry, zlepšují proudění vzduchu a zároveň chrání interiér před prachem.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 2.5" Pozice | 6x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 1x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | 360, 280, 240, 120 mm |
| Vrchní část | 280, 240, 120 mm |
| Zadní část | 140, 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 3x 140mm; 3x 120mm |
| Vrchní část | 2x 140mm; 2x 120mm |
| Spodní část | 1x 120mm |
| Zadní část | 1x 140mm; 1x 120mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 179 mm |
| Maximální délka GPU | 350 mm |
| Maximální délka zdroje | 300 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | Vepředu, Nahoře, Dole |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 486 x 429 x 228 mm |
Co je v krabici
2x 140mm Ventilátor
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 1 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 6 |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 1 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 6 |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Diskuze k produktu ENDORFY Case Arx 500 Core, Průhledná bočnice, ATX, 4x140mm Fan, černá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ENDORFY Case Arx 500 Core, Průhledná bočnice, ATX, 4x140mm Fan, černá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
ENDORFY Case Arx 500 Core, Průhledná bočnice, ATX, 4x140mm Fan, černáProvedení skříně:Midi Tower; Výkon zdroje (W):0; Barva skříně:Černá; Počet pozic 3.5" (HDD):1; Počet pozic 2.5" (SSD):6; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel, Průhledná bočnice.
1 929 Kč
ENDORFY Case Arx 700 Air, Průhledná bočnice, ATX, 5x140mm, černáProvedení skříně:Midi Tower; Výkon zdroje (W):0; Barva skříně:Černá; Počet pozic 3.5" (HDD):1; Počet pozic 2.5" (SSD):6; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel, Průhledná bočnice.
2 658 Kč
EUROCASE skříň MC MF-300B, Micro Tower, 1xUSB-C, 2xUSB 3.0, 2x audio, bez zdrojeProvedení skříně:Mini Tower / micro ATX; Barva skříně:Černá; Počet pozic 3.5" (HDD):2; Počet pozic 2.5" (SSD):3; Vybavení PC skříně:Bez integrovaného zdroje, Přední Audio panel, Přední USB panel.
786 Kč
Novinka
ZALMAN case I3 NEO, Mid Tower, ATX, 2xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, 4x 120mm ARGB Fan, černáProvedení skříně:Midi Tower; Barva skříně:Černá; Počet pozic 3.5" (HDD):2; Počet pozic 2.5" (SSD):3; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Bez integrovaného zdroje, Přední Audio panel, Přední USB panel, Průhledná bočnice.
1 678 Kč
Cooler Master case Elite 301 Lite, mATX, Průhledná bočnice, 1x 120mm Fan, BíláProvedení skříně:Mini Tower / micro ATX; Barva skříně:Bílé; Počet pozic 3.5" (HDD):1; Počet pozic 2.5" (SSD):2.
965 Kč





















