- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
DEEPCOOL CPU Chladič AG400 G2, 1x120mm, LGA1851, AM5, černá
Kód: 1808134Prodejní číslo: R-AG400-BKNPMG2-GNovinka
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
DEEPCOOL CPU Chladič AG400 G2, 1x120mm, LGA1851, AM5, černá
DEEPCOOL AG400 G2
AG400 G2 posouvá laťku v kategorii klasických věžových chladičů díky vylepšení druhé generace, která přináší vyšší výkon a odvážný nový vzhled. Je vybaven čtyřmi tepelnými trubicemi zapuštěnými v hustém žebrování a doplněn precizně vyladěným 120mm PWM ventilátorem pro skutečně silný průtok vzduchu a efektivní odvod tepla.

Specifikace
| Chladič | |
|---|---|
| Rozměr chladiče | 125 x 92 x 152 mm |
| Počet ventilátorů | 1 |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 x 120 x 25 mm |
| Rychlost | 500 - 2200 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 2,49 mm H20 |
| Proud vzduchu | 70,09 CFM |
| Hluk | 29,22 dB(A) |
| Konektory | 4-pin |
| Typ ložiska | Hydro Bearing |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851/1700 |
| AMD | AM5/AM4 |
Parametry produktu
| Využití chladiče | Na procesory |
| Typ chladiče | Aktivní |
| Barva podsvícení | bez podsvícení |
| Napájecí konektor | 4pin |
| Velikost ventilátoru | 120x120 |
Parametry produktu
| Využití chladiče | Na procesory |
| Typ chladiče | Aktivní |
| Barva podsvícení | bez podsvícení |
| Napájecí konektor | 4pin |
| Velikost ventilátoru | 120x120 |
Diskuze k produktu DEEPCOOL CPU Chladič AG400 G2, 1x120mm, LGA1851, AM5, černá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu DEEPCOOL CPU Chladič AG400 G2, 1x120mm, LGA1851, AM5, černá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Novinka
DEEPCOOL CPU Chladič AG400 G2, 1x120mm, LGA1851, AM5, černáTyp chladiče:Aktivní; Využití chladiče:Na procesory; Velikost ventilátoru:120x120; Barva podsvícení:bez podsvícení; Napájecí konektor:4pin.
575 Kč



















