- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
DEEPCOOL Case CL6600, ATX, Průhledná bočnice, vodní chlazení, černá
Kód: 1808119Prodejní číslo: R-CL6600-BKNNA0-G-1Novinka
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
DEEPCOOL Case CL6600, ATX, Průhledná bočnice, vodní chlazení, černá
DEEPCOOL CL6600 s vodním chlazením
CL6600 přináší nový pohled na design skříní pro éru kapalinového chlazení. Fyzickým oddělením tepelných zón a cest proudění vzduchu zabraňuje hromadění tepla a vzájemnému rušení, kterému se u konvenčních uspořádání nelze vyhnout. Je také vybaven pokročilým 360mm kapalinovým chladičem a dvěma spodními ventilátory ARGB, které zajišťují vysoký výkon a vytvářejí živý interiér.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Big Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 2 + 1x |
| 2.5" Pozice | 1 + 1x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3. | 2x |
| USB-C 3. | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Vrchní část | 360 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Před instalované vodní chlazení | |
| Spodní | 2×120 mm ARGB (opačné lopatky) |
| Vrchní | 1 x 360 mm |
| Rozměry radiátoru | 402×120×27 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 250 mm |
| Rozměry čerpadla | 118×80×76 mm |
| Rychlost čerpadla | 2500~3400 RPM±10% |
| Konektor čerpadla | 4-pin PWM |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 2 x 140 mm |
| Vrchní část | 3 x 120 mm |
| Spodní část | 2 x 120 mm |
| Zadní část | 1 x 140 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 175 mm |
| Maximální délka GPU | 413 mm/388 mm (s předním ventilátorem) |
| Maximální délka zdroje | 160 mm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 457.5×235×533.5mm |
| Váha | 11.82 kg |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 1 |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | ARGB |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 1 |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | ARGB |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Diskuze k produktu DEEPCOOL Case CL6600, ATX, Průhledná bočnice, vodní chlazení, černá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu DEEPCOOL Case CL6600, ATX, Průhledná bočnice, vodní chlazení, černá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Novinka
Doprava zdarma
DEEPCOOL Case CL6600, ATX, Průhledná bočnice, vodní chlazení, černáProvedení skříně:Midi Tower; Barva skříně:Černá; Počet pozic 3.5" (HDD):2; Počet pozic 2.5" (SSD):1; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:ARGB; Vybavení PC skříně:Průhledná bočnice.
4 008 Kč






















