- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
DEEPCOOL Case CL660 WH, ATX, Průhledná bočnice, bílá
Kód: 1808120Prodejní číslo: R-CL660-WHNNA0-G-1Novinka
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
DEEPCOOL Case CL660 WH, ATX, Průhledná bočnice, bílá
DEEPCOOL CL660 WH
CL660 WH přináší nový pohled na design skříní pro éru kapalinového chlazení. Fyzickým oddělením tepelných zón a cest proudění vzduchu zabraňuje hromadění tepla a vzájemnému rušení, kterému se u konvenčních konstrukcí nelze vyhnout. Součástí jsou také dva ventilátory s obrácenými lopatkami ve spodní části, které dotvářejí konstrukci vyvažující účinnost chlazení a moderní estetiku.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Big Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 2 + 1x |
| 2.5" Pozice | 1 + 1x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3. | 2x |
| USB-C 3. | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Vrchní část | 360 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 2 x 140 mm |
| Vrchní část | 3 x 120 mm |
| Spodní část | 2 x 120 mm |
| Zadní část | 1 x 140 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 175 mm |
| Maximální délka GPU | 413 mm/388 mm (s předním ventilátorem) |
| Maximální délka zdroje | 160 mm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 457.5×235×533.5mm |
| Váha | 10.02 kg |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Bílé |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 1 |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | ARGB |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Bílé |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 1 |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | ARGB |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Diskuze k produktu DEEPCOOL Case CL660 WH, ATX, Průhledná bočnice, bílá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu DEEPCOOL Case CL660 WH, ATX, Průhledná bočnice, bílá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Novinka
DEEPCOOL Case CL660 WH, ATX, Průhledná bočnice, bíláProvedení skříně:Midi Tower; Barva skříně:Bílé; Počet pozic 3.5" (HDD):2; Počet pozic 2.5" (SSD):1; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:ARGB; Vybavení PC skříně:Průhledná bočnice.
2 348 Kč
Fortron skříň Midi Tower CMT160, ATX, černáProvedení skříně:Midi Tower; Vybavení PC skříně:Bez integrovaného zdroje, Přední Audio panel, Přední USB panel; Barva skříně:Šedá/stříbrná, Černá; Počet pozic 2.5" (SSD):2; Počet pozic 3.5" (HDD):1; Počet pozic 5.25":1.
655 Kč






















