- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
DEEPCOOL Case CL660, ATX, Průhledná bočnice, černá
Kód: 1808121Prodejní číslo: R-CL660-BKNNA0-G-1Novinka
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
DEEPCOOL Case CL660, ATX, Průhledná bočnice, černá
DEEPCOOL CL660
CL660 přináší nový pohled na design skříní pro éru kapalinového chlazení. Fyzickým oddělením tepelných zón a cest proudění vzduchu zabraňuje hromadění tepla a vzájemnému rušení, kterému se u konvenčních konstrukcí nelze vyhnout. Součástí jsou také dva ventilátory s obrácenými lopatkami ve spodní části, které dotvářejí konstrukci vyvažující účinnost chlazení a moderní estetiku.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 2 + 1x |
| 2.5" Pozice | 1 + 1x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.2 Gen 2 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Vrchní část | 360 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 2 x 140 mm |
| Vrchní část | 3 x 120 mm |
| Spodní část | 2 x 120 mm |
| Zadní část | 1 x 140 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 175 mm |
| Maximální délka GPU | 413 mm/388 mm (s předním ventilátorem) |
| Maximální délka zdroje | 160 mm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 457.5×235×533.5mm |
| Váha | 11.82 kg |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 1 |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | ARGB |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 1 |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | ARGB |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Diskuze k produktu DEEPCOOL Case CL660, ATX, Průhledná bočnice, černá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu DEEPCOOL Case CL660, ATX, Průhledná bočnice, černá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Novinka
DEEPCOOL Case CL660, ATX, Průhledná bočnice, černáProvedení skříně:Midi Tower; Barva skříně:Černá; Počet pozic 3.5" (HDD):2; Počet pozic 2.5" (SSD):1; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:ARGB; Vybavení PC skříně:Průhledná bočnice.
2 168 Kč





















