- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
DEEPCOOL Case CH270 PLUS, mATX, Průhledná bočnice, černá
Kód: 1808142Prodejní číslo: R-CH270-BKNDM0-G-1Novinka
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
DEEPCOOL Case CH270 PLUS, mATX, Průhledná bočnice, černá
DEEPCOOL CH270 DIGITAL
CH270 DIGITAL je vyvýšená skříň typu mini-tower, která šetří místo na vašem pracovním stole. Je navržena tak, aby pojala základní desky až do formátu Micro-ATX a běžné ATX komponenty, což vám usnadní a zpříjemní proces stavby počítače.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Micro Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 1x |
| 2.5" Pozice | 1x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 4x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.2 Gen 2 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Zadní část | 120 mm |
| Boční část | 120 mm; 240 mm; 360 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Vrchní část | 2 x 120 mm |
| Zadní část | 1 x 120 mm |
| Boční část | 3 x 120 mm; 2 x 140 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 174 mm |
| Maximální délka GPU | 388 mm / 413 mm (bez vrchních ventilátorů) |
| Maximální délka zdroje | 150 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | 4x |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 296 x 225 x 486mm |
| Váha | 5.8 kg |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Mini Tower / micro ATX |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 1 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 1 |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Mini Tower / micro ATX |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 1 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 1 |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Diskuze k produktu DEEPCOOL Case CH270 PLUS, mATX, Průhledná bočnice, černá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu DEEPCOOL Case CH270 PLUS, mATX, Průhledná bočnice, černá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Novinka
DEEPCOOL Case CH270 PLUS, mATX, Průhledná bočnice, černáProvedení skříně:Mini Tower / micro ATX; Barva skříně:Černá; Počet pozic 3.5" (HDD):1; Počet pozic 2.5" (SSD):1; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel, Průhledná bočnice.
1 778 Kč





















