- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
DEEPCOOL Case CG580 4F V2, ATX, Průhledná bočnice, 4x120mm ARGB, černá
Kód: 1808061Prodejní číslo: R-CG580-BKADA4-G-2Novinka
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
DEEPCOOL Case CG580 4F V2, ATX, Průhledná bočnice, 4x120mm ARGB, černá
DEEPCOOL CG580 4F V2
CG580 4F V2 je stylová jednoprostorová skříň, navržená tak, aby elegantně zviditelnila nejdůležitější komponenty. Je vybavena čtyřmi ARGB ventilátory, podporou vodního chlazení až do 360 mm a více možnostmi konfigurace ventilátorů, čímž kombinuje vzhled a špičkovou funkčnost.
Konstrukce bez středového sloupku spolu s bočním a předním skleněným panelem poskytuje 270° pohled na vnitřní komponenty, takže si můžete svou sestavu plně vychutnat.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Midi Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ITX, Micro-ATX, ATX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 2x |
| 2.5" Pozice | 2x |
| Integrovaný zdroj | |
| Velikost zdroje | ATX |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.2 Gen 2 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | 120/140/240/280/360 mm |
| Vrchní část | 120/140/240/280/360 mm |
| Zadní část | 120/140 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Vrchní část | 3×120 mm/2x140 mm |
| Boční část | 3x120 mm |
| Zadní část | 1×120 mm/1x140 mm |
| Spodní část | 1×120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 176 mm |
| Maximální délka GPU | 410 mm (omezeno na 262 mm, pokud je na boku namontován 360mm radiátor a ventilátor) |
| Maximální délka zdroje | 210 mm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 437 × 235 × 501 mm |
| Váha | 8,8 kg |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 2 |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | ARGB |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 2 |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | ARGB |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Diskuze k produktu DEEPCOOL Case CG580 4F V2, ATX, Průhledná bočnice, 4x120mm ARGB, černá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu DEEPCOOL Case CG580 4F V2, ATX, Průhledná bočnice, 4x120mm ARGB, černá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Novinka
DEEPCOOL Case CG580 4F V2, ATX, Průhledná bočnice, 4x120mm ARGB, černáProvedení skříně:Midi Tower; Barva skříně:Černá; Počet pozic 3.5" (HDD):2; Počet pozic 2.5" (SSD):2; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:ARGB; Vybavení PC skříně:Průhledná bočnice.
1 759 Kč























