- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
DEEPCOOL Case CG530U 4F, ATX, Průhledná bočnice, 4x120mm ARGB Fan, černá
Kód: 1808122Prodejní číslo: R-CG530U-BKAGA4-GNovinka
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
DEEPCOOL Case CG530U 4F, ATX, Průhledná bočnice, 4x120mm ARGB Fan, černá
DEEPCOOL CG530U 4F
CG530U 4F je panoramatická počítačová skříň se zakřiveným sklem, postavená na dvoukomorovém designu. Je předinstalovaná čtyřmi ARGB ventilátory a je připravena zajistit efektivní proudění vzduchu i osvětlení.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX, micro-ATX, ITX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 2x |
| 2.5" Pozice | 2+1x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.2 Gen 2 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Vrchní část | Až 360 mm |
| Boční část | Až 280 mm |
| Spodní část | Až 360 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Vrchní část | 3x 120 mm; 2x 140mm |
| Boční část | 3x 120 mm; 2x 140mm |
| Spodní část | 3x 120mm/3.5 HDD + 2x 120mm/2.5 SSD + 2x 120mm |
| Zadní část | 1x 120mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 160 mm |
| Maximální délka GPU | 410 mm |
| Maximální délka zdroje | 210 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | Nahoře, Vespod |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 475 x 285 x 380mm |
| Váha | 7,3 kg |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 2 |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | ARGB |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 2 |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | ARGB |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Diskuze k produktu DEEPCOOL Case CG530U 4F, ATX, Průhledná bočnice, 4x120mm ARGB Fan, černá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu DEEPCOOL Case CG530U 4F, ATX, Průhledná bočnice, 4x120mm ARGB Fan, černá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Novinka
DEEPCOOL Case CG530U 4F, ATX, Průhledná bočnice, 4x120mm ARGB Fan, černáProvedení skříně:Midi Tower; Výkon zdroje (W):0; Barva skříně:Černá; Počet pozic 3.5" (HDD):2; Počet pozic 2.5" (SSD):2; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:ARGB; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel, Průhledná bočnice.
1 989 Kč
















