- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
DEEPCOOL Case CG530, ATX, Průhledná bočnice, černá
Kód: 1808063Prodejní číslo: R-CG530-BKNDA0-G-1Novinka
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
DEEPCOOL Case CG530, ATX, Průhledná bočnice, černá
DEEPCOOL CG530
Zažijte dokonalé předvedení své sestavy díky otevřenému designu bez středového sloupku. Skříň CG530 nabízí elegantní konstrukci s bočním a předním panelem z tvrzeného skla, které umožňují čistý a ničím nerušený pohled na všechny komponenty. Vaše sestava se tak stane skutečnou ozdobou i uměleckým kouskem.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Midi Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ITX, Micro-ATX, ATX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 2x |
| 2.5" Pozice | 2x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 1x |
| Integrovaný zdroj | |
| Velikost zdroje | ATX |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB 2.0 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Vrchní část | 120/140/240/280/360 mm |
| Zadní část | 120/240/360 mm |
| Boční část | 120/140/240/280 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Vrchní část | 3×120 mm/2x140 mm |
| Boční část | 3×120mm/2x140mm |
| Zadní část | 1×120 mm |
| Spodní část | 3×120 mm/3,5 HDD+2x120 mm/2,5 SSD+2x120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 160 mm |
| Maximální délka GPU | 410 mm |
| Maximální délka zdroje | 210 mm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 440 × 285 × 399 mm |
| Váha | 6,4 kg |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 3 |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 3 |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Diskuze k produktu DEEPCOOL Case CG530, ATX, Průhledná bočnice, černá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu DEEPCOOL Case CG530, ATX, Průhledná bočnice, černá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Novinka
DEEPCOOL Case CG530, ATX, Průhledná bočnice, černáProvedení skříně:Midi Tower; Barva skříně:Černá; Počet pozic 3.5" (HDD):2; Počet pozic 2.5" (SSD):3; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Průhledná bočnice.
1 148 Kč
THERMALTAKE Case View 170 WS ARGB, Průhledná bočnice, černáProvedení skříně:Mini Tower / micro ATX; Výkon zdroje (W):0; Barva skříně:Černá; Počet pozic 3.5" (HDD):1; Počet pozic 2.5" (SSD):2; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:ARGB; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel, Průhledná bočnice.
1 658 Kč
ASUS case PROART PA401 WOOD MESH PWM, ATX, 2x 160mm Fan, 1x 120mm Fan, Fan Hub, beige (béžová)Provedení skříně:Midi Tower; Výkon zdroje (W):0; Barva skříně:Vícebarevné provedení; Počet pozic 3.5" (HDD):2; Počet pozic 2.5" (SSD):2; Bočnice:Plná; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel.
2 609 Kč
























