- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
DEEPCOOL Case CG330 3F, mATX, Průhledná bočnice, 3x120mm ARGB Fan, bílá
Kód: 1808123Prodejní číslo: R-CG330-WHNGM3-GNovinka
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
DEEPCOOL Case CG330 3F, mATX, Průhledná bočnice, 3x120mm ARGB Fan, bílá
DEEPCOOL CG330 3F
CG330 3F je panoramatická počítačová skříň s dvoukomorovou konstrukcí pro lepší proudění vzduchu a uspořádání komponent. Je předinstalovaná třemi ARGB ventilátory a vytváří působivou vizuální prezentaci vašeho hardwaru.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mini Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | Micro-ATX, ITX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 1+1x |
| 2.5" Pozice | 2+2x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 5x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 1x |
| USB 2.0 | 2x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Vrchní část | Až 360 mm |
| Boční část | Až 280 mm |
| Spodní část | Až 360 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Vrchní část | 3x 120 mm; 2x 140mm |
| Boční část | 2x 120 mm; 2x 140 mm |
| Spodní část | 3x 120 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 164 mm |
| Maximální délka GPU | 410 mm |
| Maximální délka zdroje | 200 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | Nahoře, Vespod |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 420 x 285 x 368 mm |
| Váha | 5,5 kg |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Mini Tower / micro ATX |
| Barva skříně | Bílé |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 1 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 2 |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | ARGB |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Mini Tower / micro ATX |
| Barva skříně | Bílé |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 1 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 2 |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | ARGB |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Diskuze k produktu DEEPCOOL Case CG330 3F, mATX, Průhledná bočnice, 3x120mm ARGB Fan, bílá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu DEEPCOOL Case CG330 3F, mATX, Průhledná bočnice, 3x120mm ARGB Fan, bílá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Novinka
DEEPCOOL Case CG330 3F, mATX, Průhledná bočnice, 3x120mm ARGB Fan, bíláProvedení skříně:Mini Tower / micro ATX; Barva skříně:Bílé; Počet pozic 3.5" (HDD):1; Počet pozic 2.5" (SSD):2; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:ARGB; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel, Průhledná bočnice.
1 419 Kč
Novinka
Doprava zdarma
DEEPCOOL Case CL6600 WH, ATX, Průhledná bočnice, vodní chlazení, bíláProvedení skříně:Midi Tower; Barva skříně:Bílé; Počet pozic 3.5" (HDD):2; Počet pozic 2.5" (SSD):1; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:ARGB; Vybavení PC skříně:Průhledná bočnice.
4 278 Kč
Novinka
Doprava zdarma
GIGABYTE MB Sc AM5 B840 EAGLE WF6E, AMD B840, 4xDDR5, Wifi, DP, HDMI, ATXFormát základní desky:ATX; Chipset:AMD B840; Socket (patice):Socket AM5 (LGA 1718); Pro procesory:AMD; Technologie paměti RAM:DDR5; Počet paměťových slotů:4; M.2 slot:3; SATA 3:4; Podpora RAID:0, 1, 5, 10; PCI Express x16:2; PCI Express x8:0; PCI Express x1:1; PCI:0; LAN:2.5Gbit/s; Bezdrátové připojení:WiFi + Bluetooth; DisplayPort:1; HDMI:1; VGA:0; DVI:0.
3 499 Kč
1stCOOL skříň RAINBOW 4, Mid Tower, AU, USB 3.0, 4x 120mm RGB Fan, černáProvedení skříně:Midi Tower; Výkon zdroje (W):0; Barva skříně:Černá; Počet pozic 3.5" (HDD):2; Počet pozic 2.5" (SSD):2; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel, Průhledná bočnice.
1 009 Kč
















