- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
DEEPCOOL Case CC360 WH ARGB, mATX, Průhledná bočnice, 3x120mm Fan, bílá
Kód: 1808056Prodejní číslo: R-CC360-WHAPM3-G-1Novinka
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
DEEPCOOL Case CC360 WH ARGB, mATX, Průhledná bočnice, 3x120mm Fan, bílá
DEEPCOOL CC360 WH ARGB
DeepCool CC360 WH ARGB je celobílá Micro-ATX skříň, která nabízí vynikající poměr cena/výkon, dostatek prostoru pro komponenty, průhledné sklo z tvrzeného skla a celkem tři předinstalované ARGB ventilátory, které zajistí, že sestava hned na začátku funguje skvěle.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Micro Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | Mini-ITX, Micro-ATX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 2x |
| 2.5" Pozice | 2x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 1x |
| Integrovaný zdroj | |
| Velikost zdroje | ATX |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 4x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 1x |
| USB 2.0 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | 120/140/240/280/360 mm |
| Vrchní část | 120/140/240 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 3×120 / 2×140mm |
| Vrchní část | 2×120 / 2×140mm |
| Zadní část | 1×120mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 165 mm |
| Maximální délka GPU | 378mm (320mm pro přední zabudování chladiče) |
| Maximální délka zdroje | 160 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | 2x |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 418×215×431 mm |
| Váha | 4,9 kg |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Mini Tower / micro ATX |
| Barva skříně | Bílé |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 3 |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | ARGB |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Mini Tower / micro ATX |
| Barva skříně | Bílé |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 3 |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | ARGB |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Diskuze k produktu DEEPCOOL Case CC360 WH ARGB, mATX, Průhledná bočnice, 3x120mm Fan, bílá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu DEEPCOOL Case CC360 WH ARGB, mATX, Průhledná bočnice, 3x120mm Fan, bílá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Novinka
DEEPCOOL Case CC360 WH ARGB, mATX, Průhledná bočnice, 3x120mm Fan, bíláProvedení skříně:Mini Tower / micro ATX; Výkon zdroje (W):0; Barva skříně:Bílé; Počet pozic 3.5" (HDD):2; Počet pozic 2.5" (SSD):3; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:ARGB; Vybavení PC skříně:Přední USB panel, Průhledná bočnice.
1 138 Kč

























