- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
Cooler Master zdroj X Silent Edge Platinum 1100W 230V, 120mm, Plně modulární, 80 Plus Platinum, ATX 3.1
Kód: 1566594Prodejní číslo: MPS-B001-AZBP-NBEUPopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
Cooler Master zdroj X Silent Edge Platinum 1100W 230V, 120mm, Plně modulární, 80 Plus Platinum, ATX 3.1
COOLER MASTER X Silent Edge Platinum
X Silent Edge Platinum je navržen bez ventilátoru a s průmyslovými integrovanými obvody a je vybaven technologií Heat Pipe.
Patent na odvod tepla zajišťuje tichý provoz i v nejcitlivějších prostředích.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 1100 W |
| MTBF hodin | >100,000 hodin |
| Ochranné funkce | OPP/ OVP/ OTP/ OCP/ SCP/ UVP/ Surge & Inrush Protection |
| Vstupný rozsah střídavého proudu | 5-6.1 A |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (650 mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1x / 1x (650 mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 4x / 1x (550 mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 12x / 1x (650 mm) |
| SATA Konektor | 4x / 1x (500+650+800+950 mm) |
| Molex Konektor | 4x / 1x (740+620+500+860 mm) |
| --- | |
| ATX12V Verze | 3.1 |
| 80 PLUS Efficiency | Platinum |
| Modulární kabeláž | Plně |
Parametry produktu
| Formát zdroje | ATX |
| Konektory | SATA 15-pin |
| Konektory | PCIe 8-pin |
| Konektory | Molex |
| Konektory pro základní desku | EPS 8-pin |
| Konektory pro základní desku | ATX 24-pin |
| Vlastnosti zdroje | Modulární kabeláž |
| Efektivita zdroje | 80 Plus Platinum |
| Modulární kabeláž | Ano |
| Podsvícení | Bez podsvícení |
| Výkon zdroje (W) | 1100 |
Parametry produktu
| Formát zdroje | ATX |
| Konektory | SATA 15-pin |
| Konektory | PCIe 8-pin |
| Konektory | Molex |
| Konektory pro základní desku | EPS 8-pin |
| Konektory pro základní desku | ATX 24-pin |
| Vlastnosti zdroje | Modulární kabeláž |
| Efektivita zdroje | 80 Plus Platinum |
| Modulární kabeláž | Ano |
| Podsvícení | Bez podsvícení |
| Výkon zdroje (W) | 1100 |
Diskuze k produktu Cooler Master zdroj X Silent Edge Platinum 1100W 230V, 120mm, Plně modulární, 80 Plus Platinum, ATX 3.1
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu Cooler Master zdroj X Silent Edge Platinum 1100W 230V, 120mm, Plně modulární, 80 Plus Platinum, ATX 3.1
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Doprava zdarma
Cooler Master zdroj X Silent Edge Platinum 1100W 230V, 120mm, Plně modulární, 80 Plus Platinum, ATX 3.1Výkon zdroje (W):1100; Formát zdroje:ATX; Konektory:PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex; Konektory pro základní desku:ATX 24-pin, EPS 8-pin; Modulární kabeláž; Efektivita zdroje:80 Plus Platinum; Vlastnosti zdroje:Modulární kabeláž; Podsvícení:Bez podsvícení.
6 080 Kč















