- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
Cooler Master zdroj Elite NEX W700 230V, 120mm, 80+ White, mesh
Kód: 1566584Prodejní číslo: MPW-7001-ACBW-BE1Novinka
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
Cooler Master zdroj Elite NEX W700 230V, 120mm, 80+ White, mesh
Cooler Master Elite Nex White W700 230V
Napájecí jednotka Elite NEX White je spolehlivou volbou pro základní uživatele a systémové integrátory. Tichý 120mm ventilátor, technologie Active PFC a tříletá záruka poskytují zdroj napájení, který je poskytuje funkce, na které se můžete spolehnout. Tato napájecí jednotka má byl navržen s ohledem na spolehlivost. Elite NEX je kompletní řešení, které nabízí výkon a stabilitu za přijatelnou cenu za příznivou cenu.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 700 W |
| MTBF hodin | >100 000 hodin |
| Ochranné funkce | OVP / OPP / SCP / UVP / OTP |
| Vstupný rozsah střídavého proudu | 5A |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (550mm) |
| CPU/EPS Konektor | 2x / 1x (550mm 8-pin + 120mm 4+4-pin) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 2x / 1x (500mm + 120mm) |
| SATA Konektor | 5x / 1x (400mm + 150mm + 150mm) + 1x (400mm + 150mm) |
| Molex Konektor | 3x / 1x (400mm + 150mm + 150mm) |
| --- | |
| ATX12V Verze | 2.41 |
| 80 PLUS Efficiency | White |
| Modulární kabeláž | Není |
Parametry produktu
| Formát zdroje | ATX |
| Konektory | 8pin CPU 1x |
| Konektory | 8pin CPU 2x |
| Konektory | PCIe 6-pin |
| Konektory | PCIe 8-pin |
| Konektory | SATA 15-pin |
| Konektory | Molex |
| Konektory pro základní desku | ATX 24-pin |
| Konektory pro základní desku | ATX 20-pin |
| Konektory pro základní desku | EPS 8-pin |
| Efektivita zdroje | 80 Plus |
| Modulární kabeláž | Ne |
| Podsvícení | Bez podsvícení |
| Výkon zdroje (W) | 700 |
Parametry produktu
| Formát zdroje | ATX |
| Konektory | 8pin CPU 1x |
| Konektory | 8pin CPU 2x |
| Konektory | PCIe 6-pin |
| Konektory | PCIe 8-pin |
| Konektory | SATA 15-pin |
| Konektory | Molex |
| Konektory pro základní desku | ATX 24-pin |
| Konektory pro základní desku | ATX 20-pin |
| Konektory pro základní desku | EPS 8-pin |
| Efektivita zdroje | 80 Plus |
| Modulární kabeláž | Ne |
| Podsvícení | Bez podsvícení |
| Výkon zdroje (W) | 700 |
Diskuze k produktu Cooler Master zdroj Elite NEX W700 230V, 120mm, 80+ White, mesh
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu Cooler Master zdroj Elite NEX W700 230V, 120mm, 80+ White, mesh
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Novinka
Cooler Master zdroj Elite NEX W700 230V, 120mm, 80+ White, meshVýkon zdroje (W):700; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Efektivita zdroje:80 Plus; Podsvícení:Bez podsvícení.
1 168 Kč
Novinka
Doprava zdarma
Cooler Master case MasterFrame 400 Mesh Silver, mATX, Průhledná bočnice, 1x 120 mm ARGB Fan, StřibrnáProvedení skříně:Mini Tower / micro ATX; Výkon zdroje (W):0; Barva skříně:Šedá/stříbrná; Počet pozic 3.5" (HDD):1; Počet pozic 2.5" (SSD):1; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel, Průhledná bočnice.
3 108 Kč















