- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
Cooler Master zdroj 1050W MWE Gold, 140mm, Plně modulární, 80+ Gold, ATX 3.1, bílá
Kód: 1566597Prodejní číslo: MPE-A501-AFCAG-3EGEUNovinka
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
Cooler Master zdroj 1050W MWE Gold, 140mm, Plně modulární, 80+ Gold, ATX 3.1, bílá
Cooler Master MWE Gold 1050W
Představujeme MWE Gold V2 ATX 3.1, evoluci ATX 3.x našeho zdroje MWE Gold V2.
Tato vylepšená verze V2 obsahuje vlastnosti, jako je certifikace účinnosti 80 Plus Gold, tichý ventilátor FDB, odolnost vůči vysokým teplotám, odolný kabel 12V-2x6 a ochranný konformní povlak. Každá z těchto vlastností z něj dělá dokonalý upgrade napájení pro výkon nové generace.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 1050 W |
| Vstupní rozsah proudu | 13 - 6A |
| MTBF hodin | > 100 000 hodin |
| Ochranné funkce | UVP / OVP / OPP / OTP / SCP / OCP |
| Velikost ventilátoru | 140 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (650mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1x / 1x (650mm) |
| CPU/EPS 8pin Konektor | 1x / 1x (650mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 3x / 3x (550mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 1x / 1x (650mm) |
| SATA Konektor | 12x / 3x (500mm + 120mm + 120mm + 120mm) |
| Molex Konektor | 4x / 1x (500mm + 120mm + 120mm + 120mm) |
| --- | |
| ATX12V Verze | 3.1 |
| 80 PLUS Efficiency | Gold |
| Modulární kabeláž | Plně |
Parametry produktu
| Formát zdroje | ATX |
| Konektory | 8pin CPU 1x |
| Konektory | PCIe 6-pin |
| Konektory | PCIe 8-pin |
| Konektory | PCIe 16-pin Gen5 |
| Konektory | SATA 15-pin |
| Konektory | Molex |
| Konektory pro základní desku | ATX 24-pin |
| Konektory pro základní desku | ATX 20-pin |
| Konektory pro základní desku | EPS 8-pin |
| Vlastnosti zdroje | Modulární kabeláž |
| Efektivita zdroje | 80 Plus Gold |
| Modulární kabeláž | Ano |
| Podsvícení | Bez podsvícení |
| Výkon zdroje (W) | 1050 |
Parametry produktu
| Formát zdroje | ATX |
| Konektory | 8pin CPU 1x |
| Konektory | PCIe 6-pin |
| Konektory | PCIe 8-pin |
| Konektory | PCIe 16-pin Gen5 |
| Konektory | SATA 15-pin |
| Konektory | Molex |
| Konektory pro základní desku | ATX 24-pin |
| Konektory pro základní desku | ATX 20-pin |
| Konektory pro základní desku | EPS 8-pin |
| Vlastnosti zdroje | Modulární kabeláž |
| Efektivita zdroje | 80 Plus Gold |
| Modulární kabeláž | Ano |
| Podsvícení | Bez podsvícení |
| Výkon zdroje (W) | 1050 |
Diskuze k produktu Cooler Master zdroj 1050W MWE Gold, 140mm, Plně modulární, 80+ Gold, ATX 3.1, bílá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu Cooler Master zdroj 1050W MWE Gold, 140mm, Plně modulární, 80+ Gold, ATX 3.1, bílá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Novinka
Doprava zdarma
Cooler Master zdroj 1050W MWE Gold, 140mm, Plně modulární, 80+ Gold, ATX 3.1, bíláVýkon zdroje (W):1050; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, PCIe 16-pin Gen5, SATA 15-pin, Molex; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Modulární kabeláž; Efektivita zdroje:80 Plus Gold; Vlastnosti zdroje:Modulární kabeláž; Podsvícení:Bez podsvícení.
2 708 Kč















