- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
Cooler Master vodní chladič MasterLiquid Core Nex Digital 360 Black ARGB, 3x 120mm, ARGB, LGA1851, AM5, Černá
Kód: 1566582Prodejní číslo: MLX-D36M-A18PA-RDNovinka
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
Cooler Master vodní chladič MasterLiquid Core Nex Digital 360 Black ARGB, 3x 120mm, ARGB, LGA1851, AM5, Černá
Cooler Master vodní chladič MasterLiquid Core Nex Digital 360 ARGB
MasterLiquid Core je přepracovaná řada chladičů, postavená na osvědčených základech série MasterLiquid. Přináší vylepšený chladicí výkon díky modernizované dvoukomorové pumpě a širší kompatibilitě s procesory, což umožňuje flexibilní sestavení PC. Díky designu krytu pumpy s efektem infinity mirror, vylepšeným ventilátorům a optimalizovaným hadicím pro snadnou instalaci představuje série MasterLiquid Core Nex chytré a stylové řešení chlazení pro běžné uživatele, kteří chtějí posunout svou sestavu na vyšší úroveň.

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 83,6 x 78,5 x 62,9 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Vestavěný ventilátor | Ano |
| Rychlost vestavěného ventilátoru: | 3200 RPM +/- 10% |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 394 x 119,6 x 27,2 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 400 mm |
| Počet ventilátorů | 3x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 x 120 x 25 mm |
| Rychlost | 650 - 1750 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 1,86 mm H20 |
| Proud vzduchu | 71,9 CFM |
| Hluk | 27,2 dB(A) |
| Konektory | 7-Pin PWM + ARGB |
| Podsvícení | ARGB |
| Typ ložiska | a |
| MTBF | > 40 000 hodin |
| Kompatibilita | |
| Intel | Intel LGA 1851 / 1700 / 1200/ 1150 / 1151 / 1155 / 1156 |
| AMD | AMD AM5 / AM4 |
Parametry produktu
| Využití chladiče | Na procesory |
| Typ chladiče | Vodní |
| Barva podsvícení | ARGB |
| Napájecí konektor | 4pin |
| Velikost ventilátoru | 120x120 |
Parametry produktu
| Využití chladiče | Na procesory |
| Typ chladiče | Vodní |
| Barva podsvícení | ARGB |
| Napájecí konektor | 4pin |
| Velikost ventilátoru | 120x120 |
Diskuze k produktu Cooler Master vodní chladič MasterLiquid Core Nex Digital 360 Black ARGB, 3x 120mm, ARGB, LGA1851, AM5, Černá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu Cooler Master vodní chladič MasterLiquid Core Nex Digital 360 Black ARGB, 3x 120mm, ARGB, LGA1851, AM5, Černá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Novinka
Cooler Master vodní chladič MasterLiquid Core Nex Digital 360 Black ARGB, 3x 120mm, ARGB, LGA1851, AM5, ČernáTyp chladiče:Vodní; Využití chladiče:Na procesory; Velikost ventilátoru:120x120; Barva podsvícení:ARGB; Napájecí konektor:4pin.
2 238 Kč
Novinka
Doprava zdarma
Cooler Master zdroj V750 SFX, 92mm, Plně modulární 80+ Gold, ATX 3.1Výkon zdroje (W):750; Formát zdroje:SFX; Konektory:8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, PCIe 16-pin Gen5, SATA 15-pin, Molex; Konektory pro základní desku:ATX 24-pin, EPS 8-pin; Modulární kabeláž; Efektivita zdroje:80 Plus Gold; Vlastnosti zdroje:Modulární kabeláž; Podsvícení:Bez podsvícení.
2 898 Kč













