- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
Cooler Master case MasterFrame 400 Mesh Black, mATX, Průhledná bočnice,1x 120mm ARGB Fan, Černá
Kód: 1566573Prodejní číslo: MF400M-KHNN-S00Novinka
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
Cooler Master case MasterFrame 400 Mesh Black, mATX, Průhledná bočnice,1x 120mm ARGB Fan, Černá
Cooler Master MasterFrame 400 Mesh Black
MasterFrame 400 Mesh je počítačová skříň, která nabízí otevřený a pevný design v kompaktnější podobě. Zachovává důležité modulární prvky, jako je možnost změny orientace, nastavitelné držáky a podpora výkonných komponent. Zároveň je navržena tak, aby byla snadná na sestavení a přehledná pro co nejširší okruh uživatelů.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Micro Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 1x |
| 2.5" Pozice | 1x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 4x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.2 Gen 1 | 2x |
| USB-C 3.2 Gen 2x2 | 1x |
| Podpora vodního chlazení | |
| Vrchní část | Až 360 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 2 x 120 mm; 1 x 140 mm |
| Vrchní část | 3 x 120 mm; 2 x 140 mm |
| Spodní část | 3x 120 mm; 2x 140 mm; 2x 180 mm; 2x 200 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 190 mm |
| Maximální délka GPU | 390 mm |
| Maximální délka zdroje | 160 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | Vepředu, Na boku |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 471 x 261 x 361 mm |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Mini Tower / micro ATX |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 1 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 1 |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Mini Tower / micro ATX |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 1 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 1 |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Diskuze k produktu Cooler Master case MasterFrame 400 Mesh Black, mATX, Průhledná bočnice,1x 120mm ARGB Fan, Černá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu Cooler Master case MasterFrame 400 Mesh Black, mATX, Průhledná bočnice,1x 120mm ARGB Fan, Černá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Novinka
Doprava zdarma
Cooler Master case MasterFrame 400 Mesh Black, mATX, Průhledná bočnice,1x 120mm ARGB Fan, ČernáProvedení skříně:Mini Tower / micro ATX; Výkon zdroje (W):0; Barva skříně:Černá; Počet pozic 3.5" (HDD):1; Počet pozic 2.5" (SSD):1; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel, Průhledná bočnice.
3 108 Kč
Novinka
Cooler Master zdroj Elite NEX W700 230V, 120mm, 80+ White, meshVýkon zdroje (W):700; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Efektivita zdroje:80 Plus; Podsvícení:Bez podsvícení.
1 168 Kč
Novinka
Doprava zdarma
Cooler Master case MasterFrame 400 Mesh Silver, mATX, Průhledná bočnice, 1x 120 mm ARGB Fan, StřibrnáProvedení skříně:Mini Tower / micro ATX; Výkon zdroje (W):0; Barva skříně:Šedá/stříbrná; Počet pozic 3.5" (HDD):1; Počet pozic 2.5" (SSD):1; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel, Průhledná bočnice.
3 108 Kč

















