- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
Cooler Master case MasterFrame 360 Panorama, ATX, Průhledná bočnice, Černá
Kód: 1566575Prodejní číslo: MF360-KINN-S00Novinka
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
Cooler Master case MasterFrame 360 Panorama, ATX, Průhledná bočnice, Černá
Cooler Master MasterFrame 360 Panorama
MasterFrame 360 PANORAMA je otevřená skříň typu showcase, navržená pro uživatele, kteří vyžadují jak vysoký výkon, tak působivý vzhled. Díky panoramatickým bočnicím z tvrzeného skla, modulární podpoře komponent a moderní konektivitě nabízí výraznou platformu pro prezentaci hardwaru i kreativity. Se zabudovaným PCIe 5.0 riserem a ARGB bodovým osvětlením je připravena zazářit ihned po vybalení.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Midi Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | Mini-ITX, Micro-ATX, ATX, BTF (ATX) |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 1x |
| 2.5" Pozice | 1x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 3x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.2 Gen 1 | 2x |
| USB-C 4.0 Gen 2x2 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Vrchní část | Až 360 mm |
| Spodní část | Až 360 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Vrchní část | 6x 120 mm; 2x 140 mm; 2x 180 mm; 2x 200 mm |
| Spodní část | 6x 120 mm; 2x 140 mm; 2x 180 mm; 2x 200 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 145 mm |
| Maximální délka GPU | 430 mm |
| Maximální délka zdroje | 210 mm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 511 x 291 x 581 mm |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 1 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 1 |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 1 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 1 |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Diskuze k produktu Cooler Master case MasterFrame 360 Panorama, ATX, Průhledná bočnice, Černá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu Cooler Master case MasterFrame 360 Panorama, ATX, Průhledná bočnice, Černá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Novinka
Doprava zdarma
Cooler Master case MasterFrame 360 Panorama, ATX, Průhledná bočnice, ČernáProvedení skříně:Midi Tower; Výkon zdroje (W):0; Barva skříně:Černá; Počet pozic 3.5" (HDD):1; Počet pozic 2.5" (SSD):1; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel, Průhledná bočnice.
4 468 Kč


























