- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
Cooler Master case Elite 502 White Lite, Průhledná bočnice, ATX, 1x 120mm Fan, bílá
Kód: 1566503Prodejní číslo: E502L-WGNN-S00Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
Cooler Master case Elite 502 White Lite, Průhledná bočnice, ATX, 1x 120mm Fan, bílá
Cooler Master Elite 502 Lite
Model Elite 502 Lite poskytuje výjimečné chlazení a výkon díky pokročilému přednímu panelu ze síťoviny pro lepší proudění vzduchu. Je určena pro stavitele střední a základní úrovně, podporuje až 420mm radiátor, 410mm GPU a moderní základní desky se zadním konektorem a nabízí zjednodušené a efektivní stavění za dostupnou cenu.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 2x |
| 2.5" Pozice | 2x (Max. 6) |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x Kombo port |
| USB 3.0 | 1x |
| USB-C 3.0 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | Až 420 mm (Limit: 457 x 140 x 27 mm) |
| Vrchní část | Až 360 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 3x 140 mm; 3x 120 mm |
| Vrchní část | 2x 140 mm; 3x 120 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 170 mm |
| Maximální délka GPU | 410 mm |
| Maximální délka zdroje | 210 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | Nahoře, Vpředu, Dole |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 474 x 230 x 481 mm |
| Váha | 7.9 kg |
Co je v krabici
1x 120mm Ventilátor
Parametry produktu
| Provedení skříně | Mini Tower / micro ATX |
| Barva skříně | Bílé |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 2 |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Mini Tower / micro ATX |
| Barva skříně | Bílé |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 2 |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Diskuze k produktu Cooler Master case Elite 502 White Lite, Průhledná bočnice, ATX, 1x 120mm Fan, bílá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu Cooler Master case Elite 502 White Lite, Průhledná bočnice, ATX, 1x 120mm Fan, bílá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Cooler Master case Elite 502 White Lite, Průhledná bočnice, ATX, 1x 120mm Fan, bíláProvedení skříně:Mini Tower / micro ATX; Výkon zdroje (W):0; Barva skříně:Bílé; Počet pozic 3.5" (HDD):2; Počet pozic 2.5" (SSD):2; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel, Průhledná bočnice.
1 078 Kč

















