- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
CONNECT IT Stolní LED lampa CLIP s klipem, černá
Kód: 1105099Prodejní číslo: CLI-7020-BKPopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
CONNECT IT Stolní LED lampa CLIP s klipem, černá
Connect It CLIP
Stolní LED lampička "CLIP" v elegantním provedení je ideální pomocník vhodný nejen na pracovní stůl do kanceláře, domácí pracovny nebo dětského pokoje, ale i na noční stolky.
Díky flexibilnímu rameni nastavíte dokonalý úhel pro jakoukoliv práci. Lampička disponuje praktickým dotykovým spínačem, který umožňuje zapnout/vypnout lampu a nastavit 3 úrovně jasu světla. Pomocí klipu můžete lampičku umístit nejen na Váš pracovní stůl, ale například na poličku, noční stolek či rám postele.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Obsahuje | 18 LED diod |
| Barevná teplota | 4000 K |
| Příkon | 5W |
| Světelný tok | 170 lumenů |
| Baterie | 400mAh |
| Nabíjení | přes USB-C |
| Délka kabelu | 100 cm (USB-A -> USB-C) |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 415 x 115 x 55 mm |
| Váha | 125 g |
Parametry produktu
| Produkty | Lampičky |
| Energetická třída | F |
Parametry produktu
| Produkty | Lampičky |
| Energetická třída | F |
Diskuze k produktu CONNECT IT Stolní LED lampa CLIP s klipem, černá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu CONNECT IT Stolní LED lampa CLIP s klipem, černá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Doprava zdarma
Ledlenser HF8R Work čelová svítilna, žlutáČelová svítilna Ledlenser HF8R Work je robustní vlajkový model pro dlouhodobou práci ve tmě. Technologie adaptivního světelného paprsku umožňuje automatické stmívání a zaostřování. HF8R je tak první čelovkou, kterou lze používat bez použití rukou a která nevyžaduje žádné manuální ovládání..
2 699 Kč
Ledlenser NEO5R čelová svítilna, bílo-limetkováLEDLENSER NEO 5R je perfektní čelovka pro městské noční běžce díky svému silnému a speciálně přizpůsobenému světelnému výkonu. Rozložení hmotnosti mezi bateriový box a hlavici svítilny zajišťuje dokonalý komfort i pro dlouhé nošení. O maximální bezpečí se postará zadní červené světlo a reflexní čelenka..
1 298 Kč

















