- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
CONNECT IT Stolní LED lampa CLIP 2 s klipem, černá
Kód: 1105154Prodejní číslo: CLI-7060-BKPopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
CONNECT IT Stolní LED lampa CLIP 2 s klipem, černá
Connect IT CLIP 2
Stolní LED lampička "CLIP 2" v elegantním provedení je ideální pomocník vhodný nejen na pracovní stůl do kanceláře, domácí pracovny nebo dětského pokoje, ale i na noční stolky.
Díky flexibilnímu rameni nastavíte dokonalý úhel pro jakoukoliv práci. Lampička disponuje praktickým dotykovým spínačem, který umožňuje zapnout/vypnout lampu, plynule nastavit úroveň jasu světla nebo nastavit barevnou teplotu světla ve 3 různých úrovních (3000/4500/6500 K). Pomocí klipu můžete lampičku umístit nejen na Váš pracovní stůl, ale například na poličku, noční stolek či rám postele.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Teploty | - 3000 K (teplá barva) - 4500 K (neutrální barevná teplota) - 6500 K (studená barva) |
| Příkon | 4W |
| Světelný tok | 180 lumenů |
| Kapacita | 1200 mAh |
| Nabíjení | USB-C |
| Rozměry a váha | |
| Maximální rozevření klipu | 60 mm |
| Výška ramene | 464 mm |
| Rozměry základny | 58 x 122 mm |
| Hmotnost | 230 g |
Co je v krabici
1x Nabíjecí kabel USB-A na USB-C 1m
Parametry produktu
| Produkty | Lampičky |
| Energetická třída | G |
Parametry produktu
| Produkty | Lampičky |
| Energetická třída | G |
Diskuze k produktu CONNECT IT Stolní LED lampa CLIP 2 s klipem, černá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu CONNECT IT Stolní LED lampa CLIP 2 s klipem, černá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené


















