- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
CONNECT IT kancelářská podsvícená klávesnice Chocolate WhiteStar, CZ + SK verze, bílá
Kód: 1105015Prodejní číslo: CKB-5052-CSPopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
CONNECT IT kancelářská podsvícená klávesnice Chocolate WhiteStar, CZ + SK verze, bílá
Chocolate WhiteStar
- Klasické rozložení nízko profilových kláves
- Dlouhá klávesa BACKSPACE na šířku dvou standardních kláves
- Dlouhá klávesa SHIFT na šířku dvou standardních kláves na obou stranách klávesnice
- Bílé podsvícení kláves
- Klávesa pro vypnutí/zapnutí podsvícení
- Možnost úplného vypnutí podsvícení
- Speciálně upravená konstrukce tlačítek i membrány pro tichý a měkký chod
- Zvýšená odolnost a životnost kláves
- Zvýšená odolnost potisků kláves při psaní s dlouhými nehty
- Membránová technologie odolná vůči zanesení nečistotami
- Konektor USB 2.0 zpětně kompatibilní s USB 1.1
- Pogumované protiskluzové přední nožičky
- Snadná instalace Plug & Play bez nutnosti instalace a stahování ovladačů (stačí pouze připojit k USB portu počítače nebo notebooku)
- Kompatibilní s operačními systémy Windows XP/Vista/7/8/10/ a Mac OS X (funkce produktu, které nejsou podporovány Mac OS X, nemusí fungovat správně)
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
| Délka přívodního kabelu | 150 cm |
| Rozměry (d × h × v) | 439 × 127 × 28 mm |
| Hmotnost bez kabelu | 480 g |
| Hmotnost včetně kabelu | 507 g |
| Vstupní napětí | 5 V |
| Doporučený maximální rozsah provozní teploty | 0 - 40 °C |
.
Parametry produktu
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Typ klávesnice | Membránová |
| Rozhraní klávesnice | Drátová USB |
| Výbava klávesnice | Podsvícené klávesy |
Parametry produktu
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Typ klávesnice | Membránová |
| Rozhraní klávesnice | Drátová USB |
| Výbava klávesnice | Podsvícené klávesy |
Diskuze k produktu CONNECT IT kancelářská podsvícená klávesnice Chocolate WhiteStar, CZ + SK verze, bílá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu CONNECT IT kancelářská podsvícená klávesnice Chocolate WhiteStar, CZ + SK verze, bílá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
CONNECT IT kancelářská podsvícená klávesnice Chocolate WhiteStar, CZ + SK verze, bíláTyp klávesnice:Membránová; Rozhraní klávesnice:Drátová USB; Lokalizace klávesnice:CZ/SK; Výbava klávesnice:Podsvícené klávesy.
487 Kč
Doprava zdarma
BROTHER skener ADS-4700W DUALSKEN A4 40pppm/80dual 600x600 60ADF USB LAN WIFI - display 10.5cmAutomatický podavač dokumentů; Formát:A4; Rozhraní:USB, RJ-45 (Ethernet), Wi-Fi; Funkce:Automatické oboustranné skenování; Skutečné rozlišení skeneru (v DPI):600; Typ skeneru:Plochý.
13 290 Kč















