- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
Club3D Dokovací stanice USB-C 12v1, 2xHDMI, 2xDP, 2xUSB-C, 1xUSB-C PD, 3xUSB, 1xRJ45, 1x3.5mm, černá
Kód: 795329Prodejní číslo: CSV-2542Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
Club3D Dokovací stanice USB-C 12v1, 2xHDMI, 2xDP, 2xUSB-C, 1xUSB-C PD, 3xUSB, 1xRJ45, 1x3.5mm, černá
Club3D 12v1 Dokovací stanice USB-C
CSV-2542 je první dokovací stanice, která umožňuje připojení až čtyř 4K monitorů k jakémukoli zařízení se systémem Windows nebo Mac pouze prostřednictvím 10Gb/s USB rozhraní, a to i u modelů, které tuto funkci standardně nepodporují (např. MacBook Air).

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Vstup | USB-C |
| Výstup | 1x USB-C PD 2x HDMI 2x DisplayPort 1x Ethernet 3x USB-A 2x USB-C 1x 3.5mm Jack |
| Délka kabelu | 21 cm |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 110 x 110 x 35 mm |
| Váha | 361 g |
Parametry produktu
| Počet DP portů | 2 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet USB-C | 3 |
| Počet USB-A | 3 |
| PD (max.W) | 100 |
| LAN | 2.5Gbps |
| SD karta | Ne |
| Audio | Audio+Mic |
Parametry produktu
| Počet DP portů | 2 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet USB-C | 3 |
| Počet USB-A | 3 |
| PD (max.W) | 100 |
| LAN | 2.5Gbps |
| SD karta | Ne |
| Audio | Audio+Mic |
Diskuze k produktu Club3D Dokovací stanice USB-C 12v1, 2xHDMI, 2xDP, 2xUSB-C, 1xUSB-C PD, 3xUSB, 1xRJ45, 1x3.5mm, černá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu Club3D Dokovací stanice USB-C 12v1, 2xHDMI, 2xDP, 2xUSB-C, 1xUSB-C PD, 3xUSB, 1xRJ45, 1x3.5mm, černá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Doprava zdarma
Club3D Dokovací stanice USB-C 12v1, 2xHDMI, 2xDP, 2xUSB-C, 1xUSB-C PD, 3xUSB, 1xRJ45, 1x3.5mm, černáPočet DP portů:2; Počet HDMI portů:2; Počet VGA portů:0; Počet USB-C:3; Počet USB-A:3; LAN:2.5Gbps; Audio:Audio+Mic; PD (max.W):100.
5 439 Kč
Doprava zdarma
UBNT U Fiber UF-SM-10G, 20-PACK [2ks SFP+ 10G modulů, Single-Mode, LC konektor]Technologie SFP Modulu:10 Gbps; Rozhraní modulu:SFP+; Typ vlákna:Singlemode.
18 860 Kč





















