- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
Club3D Bezdrátová nabíječka, 1x Qi2 25W, MagSafe, Qi certifikováno, bílá
Kód: 795332Prodejní číslo: CAC-3026Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
Club3D Bezdrátová nabíječka, 1x Qi2 25W, MagSafe, Qi certifikováno, bílá
Club3D Bezdrátová nabíječka, 1x Qi2 25W, MagSafe, Qi certifikováno, bílá
CAC-3026 je bezdrátová nabíječka s technologií Qi2 využívá magnetické uchycení pro efektivnější spojení se zařízením a poskytuje výkon až 25 W pro rychlé dobíjení. Díky kompaktnímu a lehkému provedení je ideálním společníkem na cesty, který zároveň dbá na bezpečnost prostřednictvím integrovaných ochran proti přepětí a podpětí.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Maximální výkon | 25 W |
| Vstup | 1x USB-C |
| Výstup | 1x Qi2 25W |
| Délka kabelu | 100 cm |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 60 x 10 mm |
| Váha | 68 g |
Parametry produktu
| Zařízení | Mobil |
| Druh příslušenství | Nabíječky |
Parametry produktu
| Zařízení | Mobil |
| Druh příslušenství | Nabíječky |
Diskuze k produktu Club3D Bezdrátová nabíječka, 1x Qi2 25W, MagSafe, Qi certifikováno, bílá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu Club3D Bezdrátová nabíječka, 1x Qi2 25W, MagSafe, Qi certifikováno, bílá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Club3D Bezdrátová nabíječka, 1x Qi2 25W, MagSafe, Qi certifikováno, bíláZařízení:Mobil; Druh příslušenství:Nabíječky.
870 Kč


















