- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
CHIEFTEC skříň Uni Series/mini ITX, BT-02B-U3, Black, SFX 250W
Kód: 1022373Prodejní číslo: BT-02B-U3-250VSPopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
CHIEFTEC skříň Uni Series/mini ITX, BT-02B-U3, Black, SFX 250W
http://www.chieftec.eu/en/chassis/itx-tower/bt-02b-u3.html
| M/B Support: | mini ITX |
| Dimension (DxWxH): | 240mm x 135mm x 295mm |
| Weight: | 3,5kg with PSU |
| Drive Bays ext.: | 1x 5,25" |
| Drive Bays int.: | 1x 3,5" |
| Power Supply: | 250Watt SFX Power supply (GPF-250P) |
| Front I/O: | 2x USB3.0, Mic-in, Audio-out (AZALIA / HD-Audio) |
| Expansion Slots: | 1 |
| Material: | SECC, 0,6mm |
| Cooling (optional): | 1x 80mm at the front/ 2x 60mm at the rear |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Mini ITX |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 5.25" | 1 |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 1 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 1 |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Výkon zdroje (W) | 250 |
| Integrovaný zdroj | Ano |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Mini ITX |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 5.25" | 1 |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 1 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 1 |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Výkon zdroje (W) | 250 |
| Integrovaný zdroj | Ano |
Diskuze k produktu CHIEFTEC skříň Uni Series/mini ITX, BT-02B-U3, Black, SFX 250W
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu CHIEFTEC skříň Uni Series/mini ITX, BT-02B-U3, Black, SFX 250W
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
CHIEFTEC skříň Uni Series/mini ITX, BT-02B-U3, Black, SFX 250WIntegrovaný zdroj; Provedení skříně:Mini ITX; Výkon zdroje (W):250; Barva skříně:Černá; Počet pozic 5.25":1; Počet pozic 3.5" (HDD):1; Počet pozic 2.5" (SSD):1; Bočnice:Plná; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel.
1 679 Kč

















