- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
CHIEFTEC skříň UB-03B-350GPB, mini-ITX, Black, 350W
Kód: 1022707Prodejní číslo: UB-03B-350GPBPopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
CHIEFTEC skříň UB-03B-350GPB, mini-ITX, Black, 350W
UB-03B-350GPB
- Elegant & modern HOME and OFFICE design
- Kensington- & Pad lock compatible
- SD Card reader
TECHNICAL SPECIFICATIONS
| Color | Black |
| Material | 0.5mm SGCC |
| Motheboard support | Mini ITX, mATX |
| Dimension (D x W x H) | 430 x 207 x 373mm |
| Weight (without/with package) | 4.51 kg / 5.24 kg |
| Drive bay external | 1x 5,25“ and 1x 3.5" |
| Drive bay internal | 3x 3.5"and 1x 2.5” or 2x 3.5"and 2x 2.5” |
| Power supply | GPB-350S (350W) incl. |
| Front I/O | 2x USB3.2 Gen 1, Audio-out (AZALIA / HD-Audio), Mic-In, Reset, 1x USB Type C (480Mbit/s), SD card (480Mbit/s) |
| Scope of delivery | Set of screws |
| Expansion slots | 4 |
| Cooling Compatibility | Front: 1x 120mm fan Rear: 1x 80mm fan |
| CPU cooler height (max.) | 145mm |
| VGA card length (max.) | 345mm |
| Warranty | 24 Months |
.
Parametry produktu
| Provedení skříně | Mini Tower / micro ATX |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 5.25" | 1 |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 3 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 2 |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Výkon zdroje (W) | 350 |
| Integrovaný zdroj | Ano |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Mini Tower / micro ATX |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 5.25" | 1 |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 3 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 2 |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Výkon zdroje (W) | 350 |
| Integrovaný zdroj | Ano |
Diskuze k produktu CHIEFTEC skříň UB-03B-350GPB, mini-ITX, Black, 350W
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu CHIEFTEC skříň UB-03B-350GPB, mini-ITX, Black, 350W
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
CHIEFTEC skříň UB-03B-350GPB, mini-ITX, Black, 350WIntegrovaný zdroj; Provedení skříně:Mini Tower / micro ATX; Výkon zdroje (W):350; Barva skříně:Černá; Počet pozic 5.25":1; Počet pozic 3.5" (HDD):3; Počet pozic 2.5" (SSD):2; Bočnice:Plná; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel.
1 528 Kč






















