- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
CHIEFTEC skříň SCORPION 3, ARGB, 4x 120mm, bílá
Kód: 1022665Prodejní číslo: GL-03W-OPPopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
CHIEFTEC skříň SCORPION 3, ARGB, 4x 120mm, bílá
SCORPION 3 - White Edition
- 4x 120mm A-RGB Rainbow fans pre-installed
- 2x tempered glass panels (front & side)
- 3PIN +5V A-RGB M/B Sync via RGB control hub
- SCORPION 3 in white
TECHNICAL SPECIFICATIONS
| Model | SCORPION 3 White |
| Article No. | GL-03W-OP |
| Color | White |
| Material | 0.6mm SPCC and tempered glass panels (front & side) |
| Motherboard support | Mini ITX, mATX, ATX |
| Dimension (D x W x H) | 436 x 202,5 x 490mm |
| Weight (without/with package) | 7.2 kg / 8.5 kg |
| Drive bay external | - |
| Drive bay internal | 2x 2.5" and 2x 3,5“ |
| Power supply | ATX PSU (optional, 140mm - 200mm) |
| Front I/O | 2x USB3.0 (USB3.1 Gen 1), 1x USB2.0, Audio-out (AZALIA / HD-Audio) |
| Scope of delivery | Set of screws, instruction manual, remote control, RGB control hub (DF-908) with 3PIN +5V M/B Sync and SATA power cable Front: 3x 120mm A-RGB rainbow fans pre-installed Rear: 1x 120mm A-RGB rainbow fan pre-installed |
| Expansion slots | 7 |
| Cooling Compatibility | Front: 3x 120mm or 240mm Radiator Rear: 1x 120mm Top: 2x 120mm or 240mm Radiator |
| CPU cooler height (max.) | 166mm |
| VGA card length (max.) | 349mm |
| Warranty | 24 Months |
.
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Bílé |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 2 |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Bílé |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 2 |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Diskuze k produktu CHIEFTEC skříň SCORPION 3, ARGB, 4x 120mm, bílá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu CHIEFTEC skříň SCORPION 3, ARGB, 4x 120mm, bílá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
CHIEFTEC skříň SCORPION 3, ARGB, 4x 120mm, bíláBarva skříně:Bílé; Počet pozic 3.5" (HDD):2; Počet pozic 2.5" (SSD):2; Vybavení PC skříně:Bez integrovaného zdroje, Přední Audio panel, Přední USB panel, Průhledná bočnice.
2 348 Kč




















