- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
CHIEFTEC ARGB podložka MP-800-RGB, 800 x 300 x 4mm, plast
Kód: 1022664Prodejní číslo: MP-800-ARGBPopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
CHIEFTEC ARGB podložka MP-800-RGB, 800 x 300 x 4mm, plast
MP-800-ARGB
- Addressable-RGB Sync via M/B Software
- Extra-large 800mm x 300mm water resistant surface
- Innovative 3-Port A-RGB PCI-E Expander Bracket enables Mainboard Sync for external devices
TECHNICAL SPECIFICATIONS
| Model | HALO |
| Article no. | MP-800-ARGB |
| Dimension (mm) | 800 x 300 x 4 |
| Material | Plastic, Cloth, Natural Rubber |
| Color | Black |
| Connector | A-RGB 3-PIN (+5V) |
| Rated Voltage | LED: DC 5V |
| Cable Length | 2.7 m |
| LED Type | Addressable RGB |
| Scope of delivery | ARGB Mouse Pad, 3 Port A-RGB 5V 3Pin PCIe expander |
| RGB Sync Compatibilies | ASUS™ AURA SYNC, MSI™ MYSTIC LIGHT SYNC, ASROCK™ POLYCHROME SYNC, GIGABYTE™ RGB FUSION |
| Warranty | 24 Months |
.
Parametry produktu
| Provedení podložky | Plastová |
Parametry produktu
| Provedení podložky | Plastová |
Diskuze k produktu CHIEFTEC ARGB podložka MP-800-RGB, 800 x 300 x 4mm, plast
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu CHIEFTEC ARGB podložka MP-800-RGB, 800 x 300 x 4mm, plast
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
CONNECT IT FOR HEALTH Ergonomická klávesnice ErgoOffice, Bezdrátová, CZ+SK, bíláTyp klávesnice:Mechanická; Rozhraní klávesnice:Bezdrátová; Lokalizace klávesnice:CZ, CZ/SK, SK; Výbava klávesnice:Multimediální klávesy.
899 Kč


















