- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
BROTHER tiskárna štítků TD-4215D (tisk štítků, 203 dpi, max šířka štítků 104 mm, rychl. tisku 127 mm/sec)) USB, RS-232C
Kód: 3861161Prodejní číslo: TD4215DXX1Novinka
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
BROTHER tiskárna štítků TD-4215D (tisk štítků, 203 dpi, max šířka štítků 104 mm, rychl. tisku 127 mm/sec)) USB, RS-232C
Specifikace
Všeobecné
| Technologie | Přímý termální tisk |
| Tlačítka | Napájení, Posun |
| LED diody | Stav |
| Kapacita paměti | RAM, FLASH, 64 MB, 256 MB |
Možnosti připojení
| Sériový | Ano |
| USB rozhraní | USB 2.0 Full Speed (Typ C) |
Rozměry a hmotnost
| Rozměry | 180 mm (Š) x 244 mm (H) x 155 mm (V) |
| Hmotnost | 2.08kg |
Obsah balení
| Obsah balení | Tiskárna, AC adaptér, AC Napájecí kabel , USB kabel, Rychlý průvodce nastavením, Záruční list, Držáky na roli |
Operační systémy a software
| Podporované operační systémy | Windows (10, 11), Pro úplný seznam kompatibilních operačních systémů navštivte support.brother.com, Linux |
Tisk
| Jednorozměrná symbolika čárového kódu | CODABAR(NW7), Code128, Code39, EAN13(JAN13), EAN8(JAN8), GS1 Databar(Omnidirectional/Truncated/Stacked/Stacked Omnidirectional/Limited/Expanded/Expanded Stacked), GS1-128(UCC/EAN-128), ITF(I-2/5), MSI, POSTNET, UPC-A, UPC-E, UPC/EAN EXTENSION, Intelligent Mail Barcode |
| Symbolika dvourozměrného čárového kódu | QR Code, PDF417, DataMatrix, Aztec |
| Tisk - Maximální rychlost tisku | 5 ips |
| Tisk vestavěných fontů | Letter Gothic Bold, Gothic, Brougham, Brussels, Helsinki, San Diego |
| Rozlišení (dpi) | 203 |
| Tisk - Maximální průměr role | 127 mm |
| Tisk - Minimální šířka štítku | 19 mm |
| Tisk - Minimální průměr jádra role | 12,7 mm |
| Podporované příkazy | Šablona P-touch, emulace ZPL 2, emulace CPCL, ESC/P, EPL2, DPL |
Řešení
| SDK (Souprava pro vývoj softwaru) | Ano |
Parametry produktu
| Konektivita | USB |
| Druh tiskárny čárových kódů | Stolní |
| Rozlišení | 203 dpi |
Parametry produktu
| Konektivita | USB |
| Druh tiskárny čárových kódů | Stolní |
| Rozlišení | 203 dpi |
Diskuze k produktu BROTHER tiskárna štítků TD-4215D (tisk štítků, 203 dpi, max šířka štítků 104 mm, rychl. tisku 127 mm/sec)) USB, RS-232C
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu BROTHER tiskárna štítků TD-4215D (tisk štítků, 203 dpi, max šířka štítků 104 mm, rychl. tisku 127 mm/sec)) USB, RS-232C
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Novinka
Doprava zdarma
BROTHER tiskárna štítků TD-4215D (tisk štítků, 203 dpi, max šířka štítků 104 mm, rychl. tisku 127 mm/sec)) USB, RS-232CDruh tiskárny čárových kódů:Stolní; Konektivita:USB; Rozlišení:203 dpi.
6 150 Kč
© 2014 – 2026 Svět Počítačů












