- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
BAZAR VADNE - WD RED PLUS NAS WD40EFZZ 4TB, SATA III 3.5", 128MB 5400RPM, 180MB/s, CMR
Kód: 8100647Prodejní číslo: Bazar WD40EFZZBazar
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
BAZAR VADNE - WD RED PLUS NAS WD40EFZZ 4TB, SATA III 3.5", 128MB 5400RPM, 180MB/s, CMR
WD RED Plus NAS 4TB
Interní pevné disky WD Red Plus jsou navrženy tak, aby zvládaly pracovní zátěž náročných uživatelů a NAS prostředí malých až středních podniků. Disky WD Red Plus poskytují rychlost a kapacitu potřebnou pro ukládání, ochranu a sdílení stále rostoucího objemu dat ve středně velkých NAS systémech optimalizovaných pro RAID, a zároveň zajišťují vyšší energetickou účinnost.

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Rozhraní | SATA III |
| Formát disku | 3.5" |
| Typ pevného disku | HDD |
| Celková kapacita | 4 TB |
| Rychlost čtení | až 180 MB/s |
| Paměť Cache | 128 MB |
| MTBF | 1 000 000 hodin |
| Rozměry | 147 x 101,6 x 26,1 mm |
Parametry produktu
| Typ disku | HDD externí |
| Rozhraní | interní Serial ATA III |
| Formát | 3.5" |
| Velikost bufferu (v MB) | 128 |
| Použití disku | Pro NAS |
| Chladič disku | Ne |
| HDD Kapacita (GB) | 4000 |
| Otáčky HDD | 5400 |
Parametry produktu
| Typ disku | HDD externí |
| Rozhraní | interní Serial ATA III |
| Formát | 3.5" |
| Velikost bufferu (v MB) | 128 |
| Použití disku | Pro NAS |
| Chladič disku | Ne |
| HDD Kapacita (GB) | 4000 |
| Otáčky HDD | 5400 |
Diskuze k produktu BAZAR VADNE - WD RED PLUS NAS WD40EFZZ 4TB, SATA III 3.5", 128MB 5400RPM, 180MB/s, CMR
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu BAZAR VADNE - WD RED PLUS NAS WD40EFZZ 4TB, SATA III 3.5", 128MB 5400RPM, 180MB/s, CMR
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Bazar
BAZAR VADNE - WD RED PLUS NAS WD40EFZZ 4TB, SATA III 3.5", 128MB 5400RPM, 180MB/s, CMRPoužití disku:Pro NAS; Formát:3.5"; Rozhraní:interní Serial ATA III; HDD Kapacita (GB):4000; Otáčky HDD:5400; Typ disku:HDD externí; Velikost bufferu (v MB):128.
190 Kč













