- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
BAZAR - Optoma IFPD PC OPS72A-i5-8G-256GB - Rozbaleno (Komplet)
Kód: 7660377Prodejní číslo: W3F00000021//BAZARBazar
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
BAZAR - Optoma IFPD PC OPS72A-i5-8G-256GB - Rozbaleno (Komplet)
Rozbaleno, kompletní
.
Optoma IFPD PC OPS72A-i5-8G-256GB
Optoma OPS72A-i5-8G-256G je dokonalou odpovědí na vaše rostoucí požadavky na výpočetní výkon. Toto lehké zásuvné zařízení je navrženo tak, abyste mohli co nejlépe využít svůj interaktivní plochý dotykový displej (IFPD) Optoma Creative Touch.
Kompatibilní s IFPD Optoma Creative Touch.
Operační systém není součástí dodávky. Kompatibilní s operačním systémem Microsoft Windows 11.
Rozšiřuje možnosti interaktivního displeje Creative Touch
Sloty uvnitř interaktivního displeje pro maximální pohodlí a bezpečnost
Ideální pro náročné vzdělávací a firemní prostředí
Připojení OPS znamená, že si nákup zajistíte do budoucna díky známému standardu.
Specifikace
| Obecné | |
|---|---|
| Rozměry (š x h x v) mm | 180 x 119 x 30 |
| Napájení | 12V-19V DC |
| Připojení | Vstupy 4 x USB 3.0, 1 x USB-C, 1 x Mic 3,5 mm, 1 x RJ45, 1 x DisplayPort 4K |
| Čistá hmotnost | 0.6 kg |
| Hrubá hmotnost | 0.97 kg |
| Systém | |
| Paměť | 8GB |
| Úložiště | 256GB |
| CPU | i5-12450H |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| SSD (GB) | 256 |
| Grafika | Intel® UHD Graphics |
| Chipset | SOC |
| Vytváření sítí | Integrovaný 10/100/1000M |
| WiFi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth | 5.2 |
| Počet vstupů USB 3.0 | 4 |
| Počet vstupů RJ45 LAN | 1 |
| Počet výstupů pro sluchátka | 1 |
| Počet mikrofonních vstupů | 1 |
| Počet DP | 1 |
| Počet výstupů HDMI | 1 |
Parametry produktu
| Typ příslušenství | Ostatní |
Parametry produktu
| Typ příslušenství | Ostatní |
Diskuze k produktu BAZAR - Optoma IFPD PC OPS72A-i5-8G-256GB - Rozbaleno (Komplet)
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu BAZAR - Optoma IFPD PC OPS72A-i5-8G-256GB - Rozbaleno (Komplet)
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Bazar
Doprava zdarma
BAZAR - Optoma IFPD PC OPS72A-i5-8G-256GB - Rozbaleno (Komplet)Typ příslušenství:Ostatní.
25 350 Kč












