- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
BAZAR - EPSON projektor EH-LS670B Metalická černá - Rozbaleno (Komplet)
Kód: 1188512Prodejní číslo: V11HB82140//BAZARBazar
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
BAZAR - EPSON projektor EH-LS670B Metalická černá - Rozbaleno (Komplet)
Parametry produktu
| Svítivost (v ANSI lumenech) | 3600 |
| Kontrast (hodnota : 1) | 3000000 |
| Technologie | LCD |
| Skutečné rozlišení projektoru | 4K UHD (3840x2160) |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | LAN |
| Rozhraní | USB 2.0 |
| Rozhraní | Jack 3,5 mm výstup |
| Funkce | Reproduktory |
| Funkce | HDR |
| Funkce | Zoom |
| Funkce | Dálkové ovládání |
| Funkce | Integrovaný přehrávač |
| Funkce | Chromecast |
| Umístění | Na stůl / na zem |
| Reproduktory | Ano |
| Standardní záruka (roky) | 5 |
| Použití projektoru | Home cinema |
| Zdroj světla | Laser |
| Typ projekce | Ultrakrátká (UST) |
| Projekční poměr | 16:9 |
| Projekční vzdálenost (min) (m) | 0,3 |
| Projekční vzdálenost (max) (m) | 0,7 |
| Úhlopříčka obrazu (max) (") | 120 |
| Výkon reproduktoru (W) | 20 |
Parametry produktu
| Svítivost (v ANSI lumenech) | 3600 |
| Kontrast (hodnota : 1) | 3000000 |
| Technologie | LCD |
| Skutečné rozlišení projektoru | 4K UHD (3840x2160) |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | LAN |
| Rozhraní | USB 2.0 |
| Rozhraní | Jack 3,5 mm výstup |
| Funkce | Reproduktory |
| Funkce | HDR |
| Funkce | Zoom |
| Funkce | Dálkové ovládání |
| Funkce | Integrovaný přehrávač |
| Funkce | Chromecast |
| Umístění | Na stůl / na zem |
| Reproduktory | Ano |
| Standardní záruka (roky) | 5 |
| Použití projektoru | Home cinema |
| Zdroj světla | Laser |
| Typ projekce | Ultrakrátká (UST) |
| Projekční poměr | 16:9 |
| Projekční vzdálenost (min) (m) | 0,3 |
| Projekční vzdálenost (max) (m) | 0,7 |
| Úhlopříčka obrazu (max) (") | 120 |
| Výkon reproduktoru (W) | 20 |
Diskuze k produktu BAZAR - EPSON projektor EH-LS670B Metalická černá - Rozbaleno (Komplet)
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu BAZAR - EPSON projektor EH-LS670B Metalická černá - Rozbaleno (Komplet)
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Bazar
Doprava zdarma
BAZAR - EPSON projektor EH-LS670B Metalická černá - Rozbaleno (Komplet)Použití projektoru:Home cinema; Typ projekce:Ultrakrátká (UST); Skutečné rozlišení projektoru:4K UHD (3840x2160); Projekční poměr:16:9; Projekční vzdálenost (min) (m):0,3; Projekční vzdálenost (max) (m):0,7; Úhlopříčka obrazu (max) ("):120; Technologie:LCD; Zdroj světla:Laser; Kontrast (hodnota : 1):3000000; Svítivost (v ANSI lumenech):3600.
51 880 Kč

























