- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS NTB ProArt PX13 (HN7306EA-OLED004X), Ryzen AI MAX+ 395, 13.3" 2880 x 1800, 64GB, 1TB SSD, Radeon, W11 Pro, Black
Kód: 2910438Prodejní číslo: HN7306EA-OLED004XASUS NTB ProArt PX13 (HN7306EA-OLED004X), Ryzen AI MAX+ 395, 13.3" 2880 x 1800, 64GB, 1TB SSD, Radeon, W11 Pro, Black
ASUS NTB ProArt PX13 (HN7306EA-OLED004X)
Part Number: HN7306EA-OLED004X
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen™ AI MAX+ 395 Processor
Rychlost procesoru: 3,0 GHz
Počet jader: 16
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 13,3"
Rozlišení displeje: 3K (2880 x 1800) OLED
Poměr stran: 16:10
Typ displeje: Glare
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Jas: 500 nits (peak)
Dotykový displej: Ano
Grafická karta: AMD Radeon™ Graphics
Paměť
Standardní paměť: 64 GB
Technologie paměti: LPDDR5X
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps)
2x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps)
1x HDMI 2.1 FRL
1x 3.5mm Combo Audio Jack
1x DC-in
Micro SD 4.0 card reader
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Windows 11 Pro
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 73 Whrs
Počet článků: 4
Popis napájení
Rectangle Conn, 200W AC Adapter, Output: 20V DC, 10A, 200W, Input: 100~240V AC, 50/60Hz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Nano Black
Specifikace: Aluminium
Rozměry (ŠxVxH): 29.82 x 20.99 x 1.58 ~ 1.77 cm (11.74" x 8.26" x 0.62" ~ 0.70")
Váha: 1,39 kg
Součásti balení
Stylus with wireless charger (ASUS Pen SA205H-MPP2.6 support)
Sleeve
Adobe Creative Cloud s 3-měsíčním předplatným zdarma: ASUS nabízí předplatné služby Adobe Creative Cloud zdarma
Více informací o Perfektní Záruce na: ASUS Perfektní záruka
.
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Řada procesorů | AMD Ryzen AI Max PRO |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 2880x1800 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | AMD Radeon |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | MicroSD |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Čtečka paměťových karet |
| Výbava | Dotykový displej |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Web kamera |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | OLED |
| Model procesoru | AMD Ryzen AI Max+ 395 |
| Výkon CPU dle PassMark | 55143 |
| Počet článků baterie | 4 |
| Počet jader | 16 |
| TDP | 55 |
| Úhlopříčka displeje (") | 13,3 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 64 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 60 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 5,1 |
| SSD Kapacita (GB) | 1024 |
| Použití | Kancelářský |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Řada procesorů | AMD Ryzen AI Max PRO |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 2880x1800 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | AMD Radeon |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | MicroSD |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Čtečka paměťových karet |
| Výbava | Dotykový displej |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Web kamera |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | OLED |
| Model procesoru | AMD Ryzen AI Max+ 395 |
| Výkon CPU dle PassMark | 55143 |
| Počet článků baterie | 4 |
| Počet jader | 16 |
| TDP | 55 |
| Úhlopříčka displeje (") | 13,3 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 64 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 60 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 5,1 |
| SSD Kapacita (GB) | 1024 |
| Použití | Kancelářský |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu ASUS NTB ProArt PX13 (HN7306EA-OLED004X), Ryzen AI MAX+ 395, 13.3" 2880 x 1800, 64GB, 1TB SSD, Radeon, W11 Pro, Black
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS NTB ProArt PX13 (HN7306EA-OLED004X), Ryzen AI MAX+ 395, 13.3" 2880 x 1800, 64GB, 1TB SSD, Radeon, W11 Pro, Black
ASUS NTB ProArt PX13 (HN7306EA-OLED004X), Ryzen AI MAX+ 395, 13.3" 2880 x 1800, 64GB, 1TB SSD, Radeon, W11 Pro, Black























