- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS NTB ProArt P16 (H7606WM-OLED121X), AI 9 HX 370, 16" 3K OLED, 32GB, 2TB SSD, Radeon+RTX 5060, W11 Pro, Nano Black
Kód: 2910503Prodejní číslo: H7606WM-OLED121XASUS NTB ProArt P16 (H7606WM-OLED121X), AI 9 HX 370, 16" 3K OLED, 32GB, 2TB SSD, Radeon+RTX 5060, W11 Pro, Nano Black
ASUS NTB ProArt P16 (H7606WM-OLED121X)
Part Number: H7606WM-OLED121X
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen AI 9 HX 370 Processor
Rychlost procesoru: 2,0 GHz
Počet jader: 12
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: 3K (2880 x 1800) OLED
Typ displeje: Glare
Jas: 500nits
Obnovovací frekvence: 120Hz
Dotykový displej: Ano
Grafická karta: AMD Radeon Graphics
Grafika: NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: LPDDR5X
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 2048 GB
Typ SSD: M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 10Gbps)
1x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps)
2x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps)
1x HDMI 2.1 FRL
1x 3.5mm Combo Audio Jack
1x DC-in
SD Express 7.0 card reader
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Windows 11 Pro
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Počet článků baterie: 4
Energie baterie: 90 Whrs
Popis napájení
Rectangle Conn, 200W AC Adapter, Output: 20V DC, 10A, 200W, Input: 100~240V AC, 50/60Hz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Nano Black
Specifikace: Aluminium
Rozměry: 35.49 x 24.69 x 1.49 ~ 1.73 cm (13.97" x 9.72" x 0.59" ~ 0.68")
Váha: 1,85 kg
Záruka
2Y Pick up/return
Adobe Creative Cloud s 3-měsíčním předplatným zdarma: ASUS nabízí předplatné služby Adobe Creative Cloud zdarma
.| Formát obrazovky | 16:10 |
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| USB počet | 4 |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | AMD RYZEN AI 9 |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 3840x2400 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | NVIDIA RTX 5060 |
| Model grafické karty | AMD Radeon 890M |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | SD karta |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Čtečka paměťových karet |
| Výbava | Dotykový displej |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Web kamera |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | OLED |
| Model procesoru | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Výkon CPU dle PassMark | 35080 |
| Počet článků baterie | 4 |
| Počet jader | 12 |
| TDP | 28 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 60 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 5,1 |
| SSD Kapacita (GB) | 2048 |
| Použití | Kancelářský |
| Jas (cd/m2) | 400 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| USB počet | 4 |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | AMD RYZEN AI 9 |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 3840x2400 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | NVIDIA RTX 5060 |
| Model grafické karty | AMD Radeon 890M |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | SD karta |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Čtečka paměťových karet |
| Výbava | Dotykový displej |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Web kamera |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | OLED |
| Model procesoru | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Výkon CPU dle PassMark | 35080 |
| Počet článků baterie | 4 |
| Počet jader | 12 |
| TDP | 28 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 60 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 5,1 |
| SSD Kapacita (GB) | 2048 |
| Použití | Kancelářský |
| Jas (cd/m2) | 400 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu ASUS NTB ProArt P16 (H7606WM-OLED121X), AI 9 HX 370, 16" 3K OLED, 32GB, 2TB SSD, Radeon+RTX 5060, W11 Pro, Nano Black
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS NTB ProArt P16 (H7606WM-OLED121X), AI 9 HX 370, 16" 3K OLED, 32GB, 2TB SSD, Radeon+RTX 5060, W11 Pro, Nano Black
ASUS NTB ProArt P16 (H7606WM-OLED121X), AI 9 HX 370, 16" 3K OLED, 32GB, 2TB SSD, Radeon+RTX 5060, W11 Pro, Nano Black


















