- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS myš ROG Keris II Origin, bezdrátová herní myš, černá
Kód: 1663092Prodejní číslo: 90MP04A0-BMUA00Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
ASUS myš ROG Keris II Origin, bezdrátová herní myš, černá
ASUS ROG Keris II Origin
ROG Keris II Origin je 65gramová ergonomická herní myš s tvarem testovaným profesionálními hráči FPS. Myš je vybavena živým třízónovým osvětlením RGB a optickým senzorem ROG AimPoint Pro s rozlišením 42 000 dpi, spínači ROG Micro Switches II a bezdrátovou technologií ROG SpeedNova. Keris II Origin je také kompatibilní s ROG Polling Rate Booster, který podporuje bezdrátovou frekvenci dotazování 8000 Hz.
- Ergonomický design o hmotnosti 65 gramů: Prověřený tvar vytvořený tak, aby vyhovoval většině stylů úchopu
- Bezvadný styl: ROG Push-Fit Switch Socket II: Exkluzivní design spínačů pro rychlou a snadnou výměnu a přizpůsobení
- ROG Micro Switch II: Jasné klikání s výjimečnou životností 100 milionů kliknutí
- Optický senzor ROG AimPoint Pro: Optický snímač s rozlišením 42 000 dpi pro maximální přesnost, navíc s technologií track-on-glass
- Ultrarychlý bezdrátový výkon: Všestranné možnosti připojení: 2,4GHz bezdrátové RF, Bluetooth® a kabelové USB; přibalený přijímač ROG Omni podporuje bezdrátové připojení více zařízení pomocí jediného přijímače
- ROG Paracord a 100% PTFE nožičky myši: Kvalitní materiály usnadňují plynulé a rychlé pohyby
- Ovládání na palubě: Často používaná nastavení myši lze upravit přímo stisknutím různých kombinací tlačítek myši
- K dispozici v černé nebo měsíčně bílé barvě.

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Software | Armoury Crate |
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| DPI | Až 42000 |
| Typ senzoru | Optický |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky/leváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 6 |
| Makro, programovatelné tlačítka | Ano |
| Podsvícení | |
| Podsvícení myši | ARGB, AURA SYNC |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové/Drátové |
| Bezdrátové RF 2.4GHz | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Verze USB | 2.0 |
| Délka kabelu | 200 cm |
| Kompatibilita | |
| Operační systém | Windows 10, Windows 11 |
| Velikost a Váha | |
| Velikost myši | 121 x 67 x 42 mm |
| Váha myši | 65 g |
Parametry produktu
| Druh myši | Optická |
| Specifikace myši | 4 a více tlačítek |
| Specifikace myši | S kolečkem |
| Rozhraní myši | Bezdrátová Bluetooth |
| Rozhraní myši | Drátová USB |
| Rozhraní myši | Bezdrátová s USB dongle |
Parametry produktu
| Druh myši | Optická |
| Specifikace myši | 4 a více tlačítek |
| Specifikace myši | S kolečkem |
| Rozhraní myši | Bezdrátová Bluetooth |
| Rozhraní myši | Drátová USB |
| Rozhraní myši | Bezdrátová s USB dongle |
Diskuze k produktu ASUS myš ROG Keris II Origin, bezdrátová herní myš, černá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS myš ROG Keris II Origin, bezdrátová herní myš, černá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Doprava zdarma
ASUS myš ROG Keris II Origin, bezdrátová herní myš, černáRozhraní myši:Drátová USB, Bezdrátová Bluetooth, Bezdrátová s USB dongle; Druh myši:Optická; Specifikace myši:4 a více tlačítek, S kolečkem.
3 749 Kč
Novinka
Endorfy Herní myš LIV, Drátová, ARGB, černáRozhraní myši:Drátová USB; Druh myši:Optická; Specifikace myši:4 a více tlačítek, S kolečkem.
872 Kč
Novinka
GENIUS Herní myš Scorpion M700, USB, RGB, zelenáRozhraní myši:Drátová USB; Druh myši:Optická; Specifikace myši:4 a více tlačítek, S kolečkem.
375 Kč























