- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS myš ROG GLADIUS II CORE (P507), černá
Kód: 431309Prodejní číslo: 90MP01D0-B0UA00Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
ASUS myš ROG GLADIUS II CORE (P507), černá
ROG GLADIUS II CORE
ROG Gladius II Core lightweight, ergonomic, wired optical gaming mouse with 6200-dpi sensor, ROG-exclusive switch-socket design and Aura Sync lighting
- Classic ROG Gladius ergonomics, with discrete left and right buttons, lightweight design and durable non-slip side grips etched with the iconic ROG totem
- Gaming-grade PAW3327 optical sensor with up to 6200 DPI for fast, accurate tracking
- ROG-exclusive push-fit switch-socket design to vary click resistance and extend the lifespan of the mouse
- Intuitive ASUS Armoury II software for easy customization of buttons, performance and lighting settings
TECHNICAL SPECIFICATIONS
| Connectivity | USB 2.0 |
| Sensor | PMW3327 |
| Resolution | 200-6200 |
| Max Speed | 220IPS |
| Max Acceleration | 30g |
| USB Report rate | 1000 Hz |
| L/R Switch Type | D2F-01F(50M) |
| Button | 6 programmable buttons |
| AURA Sync | Yes |
| Shape | Right-handed |
| Grip Style | Palm grip Claw grip Fingertip grip |
| Cable | 1 x 2-meter braided USB cable |
| OS | Windows® 10 |
| Software | Armoury II Armoury Crate |
| Dimensions | 126 x 67 x 45 mm |
| Weight Without Cable | 92.5g |
| Color | Black |
| Contents | 1 x mouse, User documentation, Warranty Card |
.
Parametry produktu
| Druh myši | Optická |
| Specifikace myši | 4 a více tlačítek |
| Specifikace myši | S kolečkem |
| Rozhraní myši | Drátová USB |
Parametry produktu
| Druh myši | Optická |
| Specifikace myši | 4 a více tlačítek |
| Specifikace myši | S kolečkem |
| Rozhraní myši | Drátová USB |
Diskuze k produktu ASUS myš ROG GLADIUS II CORE (P507), černá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS myš ROG GLADIUS II CORE (P507), černá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
ASUS myš ROG GLADIUS II CORE (P507), černáRozhraní myši:Drátová USB; Druh myši:Optická; Specifikace myši:4 a více tlačítek, S kolečkem.
1 409 Kč
A4tech FSTYLER optická kancelářská myš, USB-C+USB-A, černáRozhraní myši:Drátová USB; Druh myši:Optická; Specifikace myši:3 tlačítková.
314 Kč
















