- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS klávesnice ROG FALCHION RX Low profile (ROG NX Snow), US
Kód: 1663028Prodejní číslo: 90MP03EC-BKUA10Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
ASUS klávesnice ROG FALCHION RX Low profile (ROG NX Snow), US
ASUS ROG Falchion RX Low Profile
ROG Falchion RX Low Profile 65% kompaktní bezdrátová herní klávesnice s nízkoprofilovými optickými spínači ROG RX, třírežimové připojení s bezdrátovou technologií ROG SpeedNova a přijímač Omni, ochranný kryt, integrovaná silikonová tlumící pěna, interaktivní dotykový panel a podpora MacOS
- Kompaktní a tenký design: 65% klávesnice v 60% rámu s profilem 26,5 mm mistrně zahrnuje šipky a navigační klávesy
- Nízkoprofilové optické spínače ROG RX: Předem namazané červené a modré spínače RX mají centralizované osvětlení a poskytují konzistentní stisk kláves bez kolísání s téměř nulovým zpožděním odskoku
- Připojení ve třech režimech: Připojte se přes Bluetooth® (až tři zařízení současně), 2,4 GHz s bezdrátovou technologií ROG SpeedNova nebo kabelové USB
- ROG Omni Receiver: Bezdrátově se připojte k více podporovaným zařízením prostřednictvím jediného přijímače
- Intuitivní ovládání: Přehrajte/pozastavte média, upravte hlasitost a osvětlení klávesnice pomocí multifunkčního tlačítka a interaktivního dotykového panelu
- Vylepšené možnosti psaní: Dvě vrstvy integrované silikonové pěny eliminují ozvěny a cinkání spínačů pro skvělou akustiku psaní
- Ochranný kryt: Užijte si ochranu na cestách a ochranu před prachem
- Podpora MacOS: Snadné přepínání mezi režimy Windows a MacOS

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Technologie kláves | Mechanické |
| Vlastnosti | |
| Software | Ano, Armoury Crate |
| Klávesy | |
| Počet kláves | 65% |
| Značka a typ kláves | ROG NX Snow |
| Numerická klávesnice | Ne |
| Macro klávesy | Ano |
| Programovatelné klávesy | Ano |
| Odezva | 1 ms |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové/Drátové |
| Drátové | USB 2.0 |
| Bezdrátové | Bluetooth 5.1/ RF 2.4GHz |
| Kompatibilita | |
| Zařízení | PC, laptop |
| Operační systém | Windows 11, MacOS |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 306 x 110 x 26.5 mm |
| Váha | 595 g |
Parametry produktu
| Lokalizace klávesnice | EN |
| Typ klávesnice | Mechanická |
| Rozhraní klávesnice | Bezdrátová |
| Výbava klávesnice | Podsvícené klávesy |
| Výbava klávesnice | Makro klávesy |
Parametry produktu
| Lokalizace klávesnice | EN |
| Typ klávesnice | Mechanická |
| Rozhraní klávesnice | Bezdrátová |
| Výbava klávesnice | Podsvícené klávesy |
| Výbava klávesnice | Makro klávesy |
Diskuze k produktu ASUS klávesnice ROG FALCHION RX Low profile (ROG NX Snow), US
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS klávesnice ROG FALCHION RX Low profile (ROG NX Snow), US
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Doprava zdarma
ASUS klávesnice ROG FALCHION RX Low profile (ROG NX Snow), USTyp klávesnice:Mechanická; Rozhraní klávesnice:Bezdrátová; Lokalizace klávesnice:EN; Výbava klávesnice:Podsvícené klávesy, Makro klávesy.
4 329 Kč























