- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS Klávesnice ROG Azoth Extreme, Mechanická, Bezdrátová BT, RF 2.4GHz, US, černá
Kód: 1663057Prodejní číslo: 90MP03MA-BKUA01ASUS Klávesnice ROG Azoth Extreme, Mechanická, Bezdrátová BT, RF 2.4GHz, US, černá
ASUS ROG Azoth Extreme
ROG Azoth Extreme je přizpůsobitelná 75% herní klávesnice s prémiovým šasi z hliníkové slitiny a kovovým rámem. Vyznačuje se rychlostí hlášení 8000 Hz s ROG Polling Rate Booster a více než 1600 hodin výdrže baterie v bezdrátovém režimu ROG SpeedNova 2,4 GHz. Vylepšený OLED dotykový displej a třícestný knoflík umožňují monitorování systému a rychlé nastavení. Polohovací deska z uhlíkových vláken zajišťuje ostrý zvuk při psaní, zatímco tři tlumicí vrstvy absorbují vibrace. Nastavitelný držák těsnění s pádlovým spínačem nabízí dvě možnosti psaní.
Zažijte nulovou latenci s ROG Polling Rate Booster – exkluzivním příslušenstvím ROG, které vylepší vaši frekvenci dotazování klávesnice až na skutečných 8000 Hz v drátovém i bezdrátovém režimu.


Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Software | Armoury Crate |
| Klávesy | |
| Technologie kláves | Mechanické |
| Velikost klávesnice | 75% |
| Značka a typ kláves | ROG NX Mechanical Switch |
| Numerická klávesnice | Ne |
| Macro klávesy | Ano |
| Programovatelné klávesy | Ano |
| Obnovovací frekvence | Až 8000 Hz |
| Podsvícení | ARGB, AURA SYNC |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové/Drátové |
| Bezdrátové RF 2.4GHz | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Verze USB | 2.0 |
| Délka kabelu | 200 cm |
| Kompatibilita | |
| Operační systém | Windows, MacOS |
| ROG Polling Rate Booster | |
| Obnovovací frekvence | - 4000 Hz při drátovém připojení - 8000 Hz při RF 2.4 GHz připojení |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 332 x 139 x 40 mm |
| Váha | 2200 g |
Co je v krabici
1x Opěrka zápěstí
1x ROG Polling Rate Booster
1x Sada na výměnu switchů + Switche
1x USB Dongle
1x USB Extender
1x ROG Paracord 2m Kabel
| Lokalizace klávesnice | EN |
| Typ klávesnice | Mechanická |
| Rozhraní klávesnice | Bezdrátová |
| Rozhraní klávesnice | Drátová USB |
| Výbava klávesnice | Podsvícené klávesy |
| Výbava klávesnice | Makro klávesy |
| Lokalizace klávesnice | EN |
| Typ klávesnice | Mechanická |
| Rozhraní klávesnice | Bezdrátová |
| Rozhraní klávesnice | Drátová USB |
| Výbava klávesnice | Podsvícené klávesy |
| Výbava klávesnice | Makro klávesy |
Diskuze k produktu ASUS Klávesnice ROG Azoth Extreme, Mechanická, Bezdrátová BT, RF 2.4GHz, US, černá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS Klávesnice ROG Azoth Extreme, Mechanická, Bezdrátová BT, RF 2.4GHz, US, černá
ASUS Klávesnice ROG Azoth Extreme, Mechanická, Bezdrátová BT, RF 2.4GHz, US, černá























