- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS case PROART PA602 WALNUT WOOD RETRO TG, Mid Tower, průhledná bočnice, hnědá
Kód: 1887692Prodejní číslo: 90DC00J8-B09000Popis
Parametry
Diskuze (2)
Hodnocení
Popis produktu
ASUS case PROART PA602 WALNUT WOOD RETRO TG, Mid Tower, průhledná bočnice, hnědá
ASUS ProArt PA602
Počítačová skříň ProArt PA602 E-ATX, podpěra chladiče 420 mm, jeden 140 mm a dva 200 mm předinstalované systémové ventilátory, IR indikátor prachu na předním panelu, západka zámku napájení, montáž PCIe bez použití nářadí, podpora USB 20 Gb/s
- Vynikající proudění vzduchu: 15,5 mm mřížka na předním panelu se 45% pórovitostí, dva extra silné přední ventilátory 200 x 38 mm pro maximální nasávání vzduchu a 140 mm zadní výfukový ventilátor
- Vynikající tepelné vlastnosti: Dva deflektory posílají příchozí vzduch směrem k základní desce a dalším vnitřním součástem pro optimalizaci teplot
- Dostatek prostoru: Podporuje jeden 420 mm radiátor pro chlazení AIO nebo vlastní smyčky chlazení kapalinou a nejrobustnější grafická karta poskytuje dostatek prostoru pro horizontální nebo vertikální montáž
- Rozsáhlé I/O: Power Lock Latch a 2sekční PWM ovládání; Port USB Type-C 20 Gbps
- Infračervený indikátor prachu na předním panelu: Včasné upozornění na čištění filtru, aby bylo zachováno proudění vzduchu nejvyšší úrovně
- Design přívětivý pro tvůrce: Montáž grafické karty bez použití nářadí, integrovaný držák grafické karty a vestavěný rozbočovač ventilátoru společně umocňují zážitek ze stavby
- Elegantní estetika: Minimalistické pouzdro zdobené motivem ProArt

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | EATX ATX Micro-ATX Mini-ITX DTX Mini-DTX |
| Pozice pro disky | |
| 2.5" Pozice | 4x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 4x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 8x |
| Vertikální | 2x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| USB 3.2 Gen1 | 2x |
| USB-C 3.2 Gen2x2 | 1x |
| USB 2.0 | 2x |
| Tlačítko ovládání ventilátoru | 1x |
| Tlačítko reset | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Vrchní část | 420, 360, 280, 240, 140, 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 2x 200 mm |
| Vrchní část | 3x 120 mm 3x 140 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm 1x 140 mm |
| Předinstalované ventilátory | |
| Přední část | 2x 200 mm PWM |
| Zadní část | 1x 140 mm PWM |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 190 mm |
| Maximální délka GPU | 450 mm |
| Maximální délka zdroje | 190 mm |
| Prachové filtry | Přední čast, Vrchní část, Spodní část |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 593 x 560 x 245 mm |
| Váha | 15,8 kg |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 4 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 4 |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 4 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 4 |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Diskuze k produktu ASUS case PROART PA602 WALNUT WOOD RETRO TG, Mid Tower, průhledná bočnice, hnědá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS case PROART PA602 WALNUT WOOD RETRO TG, Mid Tower, průhledná bočnice, hnědá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Doprava zdarma
ASUS case PROART PA602 WALNUT WOOD RETRO TG, Mid Tower, průhledná bočnice, hnědáProvedení skříně:Midi Tower; Výkon zdroje (W):0; Barva skříně:Černá; Počet pozic 3.5" (HDD):4; Počet pozic 2.5" (SSD):4; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel, Průhledná bočnice.
5 820 Kč





























Will you be able to buy this case and pick it up in person in the store?
Greetings
Hello,
the requested item is not in stock, there is no date for when it will be in stock. Availability is unknown.