- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASRock VGA Intel Arc Pro B60 Creator 24GB, Pro B60, 24GB GDDR6, 4xDP
Kód: 1883112Prodejní číslo: B60 CT 24GPopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
ASRock VGA Intel Arc Pro B60 Creator 24GB, Pro B60, 24GB GDDR6, 4xDP
ASRock Intel Arc Pro B60 Creator 24GB
- Základní výkon
- Takt GPU: 2400 MHz
- Rychlost paměti: 19 Gbps
- Takt GPU: 2400 MHz
- Klíčové specifikace
- GPU Intel® Arc™ Pro B60
- Architektura Intel® Xe2-HPG
- 24 GB GDDR6 (192-bitová sběrnice)
- 160 jednotek Intel® XMX (AI akcelerátory)
- Microsoft® DirectX® 12 Ultimate
- Podpora PCI® Express 5.0
- 1x 8pinový napájecí konektor
- 4x DisplayPort™ 2.1
- GPU Intel® Arc™ Pro B60
- Klíčové vlastnosti
- Design typu Blower (turbínové chlazení)
- Tlakově litý kovový kryt
- Poniklovaná měděná základna
- Ultra-fit heatpipe (tepelná trubice)
- Kovový backplate (zadní výztužná deska)
- Dvouslotový design
- 0dB tiché chlazení (pasivní chod při nízké zátěži)
- Konstrukce Super Alloy (vysoce odolné komponenty)
- Design typu Blower (turbínové chlazení)

Specifikace
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | Intel Arc Pro B60 |
| Takt jádra | 2400 MHz |
| Paměť | |
| Takt paměti | 19 Gbps |
| Kapacita paměti | 24 GB |
| Typ paměti | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 192-bit |
| Sběrnice karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximální rozlišení digitálního výstupu | 7680x4320 |
| Monitorů současně | 4 |
| DisplayPort | 4x |
| Velikost | |
| Velikost karty | 271 x 112 x 39 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Slot | 2 Slot |
| Napájecí konektory | 1x 8-pin |
Parametry produktu
| Chlazení grafické karty | Aktivní |
| Typ sběrnice grafické karty | PCIe |
| Výrobce procesoru GPU | Intel |
| Model grafické karty | Intel Arc |
| Typ paměti | GDDR6 |
| Použití grafické karty | Profesionální |
| Kapacita paměti grafické karty (GB) | 24 |
| Počet DP portů | 4 |
| Šířka sběrnice (bit) | 192 |
| Počet ventilátorů | 1 |
Parametry produktu
| Chlazení grafické karty | Aktivní |
| Typ sběrnice grafické karty | PCIe |
| Výrobce procesoru GPU | Intel |
| Model grafické karty | Intel Arc |
| Typ paměti | GDDR6 |
| Použití grafické karty | Profesionální |
| Kapacita paměti grafické karty (GB) | 24 |
| Počet DP portů | 4 |
| Šířka sběrnice (bit) | 192 |
| Počet ventilátorů | 1 |
Diskuze k produktu ASRock VGA Intel Arc Pro B60 Creator 24GB, Pro B60, 24GB GDDR6, 4xDP
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASRock VGA Intel Arc Pro B60 Creator 24GB, Pro B60, 24GB GDDR6, 4xDP
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Doprava zdarma
ASRock VGA Intel Arc Pro B60 Creator 24GB, Pro B60, 24GB GDDR6, 4xDPVýrobce procesoru GPU:Intel; Model grafické karty:Intel Arc; Použití grafické karty:Profesionální; Kapacita paměti grafické karty (GB):24; Typ paměti:GDDR6; Šířka sběrnice (bit):192; Počet DP portů:4; Počet HDMI portů:0; Počet VGA Portů:0; Počet DVI portů:0; Chlazení grafické karty:Aktivní; Počet ventilátorů:1; Typ sběrnice grafické karty:PCIe.
19 160 Kč
















