- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
APPLE Magic Keyboard (Touch ID, Numeric Keypad) - Black Keys - EN
Kód: 1218758Prodejní číslo: MXK83Z/APopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
APPLE Magic Keyboard (Touch ID, Numeric Keypad) - Black Keys - EN
Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad for Mac models with Apple silicon - Black Keys - International English
Bezdrátová klávesnice Apple Magic Keyboard s Touch ID a číselnou klávesnicí vás zaujme elegantním provedením.
Ideální společník pro Apple Mac
Apple Magic klávesnice s Touch ID a integrovanou numerickou částí bude ideálním společníkem ke všem kompatibilním zařízením. Touch ID zajistí rychlé, jednoduché a bezpečné ověřování uživatele při přihlašování a nakupování. Má zabudovanou baterii s ohromnou výdrží, která na jedno nabití udrží klávesnici v chodu déle než měsíc.
Design
Díky nízkému profilu je manipulace s ní podstatně komfortnější a přesnější. Číselné klávesy usnadňují práci v tabulkových procesorech a ve finančních aplikacích.

Specifikace
| Klíčové parametry produktu | |
|---|---|
| Rozhraní | USB-C |
| Typ použití | Klasická |
| Provedení | Bezdrátové |
| Baterie | |
| Typ baterie | integrovaná |
| Rozměry výrobku | |
| Šířka výrobku | 41,9 cm |
| Výška výrobku | 1,09 cm |
| Hloubka výrobku | 11,49 cm |
| Hmotnost výrobku | 369 g |
Parametry produktu
| Lokalizace klávesnice | EN |
| Typ klávesnice | Membránová |
| Rozhraní klávesnice | Bezdrátová |
Parametry produktu
| Lokalizace klávesnice | EN |
| Typ klávesnice | Membránová |
| Rozhraní klávesnice | Bezdrátová |
Diskuze k produktu APPLE Magic Keyboard (Touch ID, Numeric Keypad) - Black Keys - EN
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu APPLE Magic Keyboard (Touch ID, Numeric Keypad) - Black Keys - EN
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Doprava zdarma
APPLE Magic Keyboard (Touch ID, Numeric Keypad) - Black Keys - ENTyp klávesnice:Membránová; Rozhraní klávesnice:Bezdrátová; Lokalizace klávesnice:EN.
5 430 Kč
HP 435 Programmable Wireless Keypad - Euro externí numerická kávesnice(keyboard)Get more than numbers out of your keypad. The HP 435 Programmable Wireless Keypad is fully customizable[1], to give you full control. Besides the standard numpad layout, a column of five blank keys can be configured as you see fit. In fact, this keypad has nine programmable keys with swappable keycaps for an endless array of workflow options..
918 Kč
HP 725 Rechargeable Wireless Mouse and Keyboard - NěmeckáTyp klávesnice:Membránová; Rozhraní klávesnice:Bezdrátová; Lokalizace klávesnice:DE.
1 838 Kč














